vasıfsız sahipsiz bir şiir

nur-uhafi

Member
nedendir bilinmez bir garibim bu günlerde
dev cağlayanlar kapladı küçücük yüreğimi ve kemiriyor bedenimi...
haykırsam bağırsam tasacak kendi gözyasımla boğacak beni...
içimdeki depremler sarsacak bütün yeri..
yıkacak parcalayacak kaybedecek içimdeki seni..
baska alemlere göc ettirecek sendeki beni..
mecburi gidişlere sürükleyecek bu sevda selini...
akan sularla kaybettirecek doludizgin kalbin ayak izini..
sular alevlenirkenyakacak bizi
durulunca silecek gecmişimizi
akıp giderken zaman
götürecek mahserdeki vuslata ikimizi....
nur-uhafi

ebrar172

Well-known member
akıp giderken zaman
götürecek mahserdeki vuslata ikimizi....

-------------------------------------------

hemhal olmuş yürek bitmeyen bir kedere ;
yürek sana , sen kadere ...
mahşere kalan vuslat muştusumuydu
suskuların , yürek boyu zindan karanlıkların
kalabalık yalnızlıkların...ebedi armağanı buydu,,,,

hulusi

Well-known member
Maşallah forum arkadaşlarım istidatları ne kadarda geniş ve renkli başarılarınızın devamını diliyorum.Yıllar önce kalemle samimi arkadaşdık.Bir hadise geçti aramızda ben ona küstüm,şimdi ise o bana küstü.
Muhammed Bozdağ hocamız diyor ki :Cenab-ı Hak kullarına kabileyet bahşeder.Kul bunu değerlendirmese onu elinden alır.Kabiliyette büyük nimetlerden belkide şükrüde onu kullanmaktır.Bir çok sahib olduğumuz latifeler gibi verildigi üzere hayır üzerine kullanmak.Hepinizi tek tek kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.Kabiliyetlerinizi güçünüz yetigi sürece değerlendirin.Kalem kullanmak bir sanattır.Ebrar kardeşimizde sanatkar onunda paylaşımlarını bekliyoruz çok uzattım dua ile

nur-uhafi

Member
Maşallah forum arkadaşlarım istidatları ne kadarda geniş ve renkli başarılarınızın devamını diliyorum.Yıllar önce kalemle samimi arkadaşdık.Bir hadise geçti aramızda ben ona küstüm,şimdi ise o bana küstü.
Muhammed Bozdağ hocamız diyor ki :Cenab-ı Hak kullarına kabileyet bahşeder.Kul bunu değerlendirmese onu elinden alır.Kabiliyette büyük nimetlerden belkide şükrüde onu kullanmaktır.Bir çok sahib olduğumuz latifeler gibi verildigi üzere hayır üzerine kullanmak.Hepinizi tek tek kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.Kabiliyetlerinizi güçünüz yetigi sürece değerlendirin.Kalem kullanmak bir sanattır.Ebrar kardeşimizde sanatkar onunda paylaşımlarını bekliyoruz çok uzattım dua ile
kaleminizle barısmanız duası ile:)

ebrar172

Well-known member

estağfirullah mübarek...
siz isteseniz benden çok daha iyilerini yazarsınız...eminim buna..
dualar müşterek...baki selam...