selamün aleyküm

selcuk2007

Yeni Üye
herkese merhabalar,
yakın zamanda risaleleri okumaya başladım. google'da "Bediüzzaman" diye arama yaparken sitenize rast geldim ve hemen üye oldum. gayet güzel hazırlanmış, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İnşallah buradaki değerli insanlardan elimden geldiği ölçüde faydalanabilirim.
tekrar görüşmek dileğiyle...

T

Tarihci19

Misafir
selcuk2007 ' Alıntı:
herkese merhabalar,
yakın zamanda risaleleri okumaya başladım. google'da "Bediüzzaman" diye arama yaparken sitenize rast geldim ve hemen üye oldum. gayet güzel hazırlanmış, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İnşallah buradaki değerli insanlardan elimden geldiği ölçüde faydalanabilirim.

Merhaba hoşgeldiniz, üyeliğinizin daim, risale okumalarınızın aktif olmasını temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim.._________________________________________________
tebessüm ' Alıntı:
foruma hoşgeldiniz:)
bende bugün kesşfettim siteyi ama uzun zamandır risale okuyordum
hepinize hoş paylaşımlar

Siz de hoşgeldiniz, üyeliğinizin daim ve aktif olmasını temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
selcuk2007 ' Alıntı:
herkese merhabalar,
tebessüm ' Alıntı:
foruma hoşgeldiniz:)
bende bugün kesşfettim siteyi ama uzun zamandır risale okuyordum
hepinize hoş paylaşımlar

ve aleykumselam

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )