Selamun aleyküm ismim yaşar

Selamun aleyküm ismim yaşar

Ankara doğumluyum. Ankara'da yaşıyorum. Temizlik şirketinde çalışıyorum. Telekominikasyon bölümü mezunuyum. Hizmetle 1995 lerde tanıştı. Hayatım nurlandı. Allah'a binlerle hamd olsun. Risale-i Nur'u okumaya ve yazmaya çalışıyorum. İlk önce Kur'an öğrendim sonra Osmanlıca. Osmanlıca çok kolay. Özellikle Bediüzzaman Üstadımızın talebesi Hüsrev Efendi'nin usulüyle iki adet yarım sayfa kuralları gördükten sonra çok kolay. Zevkli oluyor.

Allah'a şükürler olsun teknoloji dine hizmet ediyor. Cenab-ı Hak bütün imkanları İslam davamızın yayılması için hazır ediyor. Bize düşen tıklamak ve paylaşmak ve yaymak. Ve tabi Risale-i Nur ile muhabbet fedaisi olmak. İttihad-ı İslam için azami gayret göstermek. Ayrılıkları birliğe çevirmek. Tek olmak. Tesanüd içinde hareket etmek. İttifakın hüdada olduğu bilinci ile ve de kuvvetin de hakda ve ihlasda olduğunu bilerek hareket etmek.

Vazifemizi yapıp Cenab-ı Hakk'ın vazifesine karışmamak. Hakkı hak bilip hakkı kabul etmek.

Kardeşiniz Yaşar Gürt.

memluk

Hatim Sorumlusu
aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz hayırlı olsun üyeliğiniz faydalı hizmetlerinizle daima aramızda olursunuz inş..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
ve aleykumselam abi

sizin gibi hayatı nurlananları görmek bizleri daha çok sevindiriyor.. paylaşımlarınızla bize desteklerinizin devamını umidiyle.

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Aleyna ve aleykum selam güzel kardesim..
Aramıza hoş geldin sefalar getirdin...
Üyeliğiniz hayırlı Kardesligin daim olsun...