selam

KUDRET

Yeni Üye
selamun aleykum boyle nurlu sayfaya kabulendigim icin tesekkur ederim insallah nasipleniriz insallah bende Sozler kitabini okuyorum

Sergerdan

Well-known member
Arkadaşım hoşgeldin.Bilmem dogru mudur yeni başlayanları,acemileri her yerde daha çok sevmişimdir inşaallah ilk okumalarınızın meyvelerini bizlerle de paylaşırsın.

T

Tarihci19

Misafir
Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz, uyeliğinizin daim ve aktif olmasını temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
KUDRET ' Alıntı:
selamun aleykum boyle nurlu sayfaya kabulendigim icin tesekkur ederim insallah nasipleniriz insallah bende Sozler kitabini okuyorum

ve aleykumselam

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )