s.a uhuvet

T

Tarihci19

Misafir
aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz,, uyeliğinizin aktif ve daim olmasını temenni ederim..

f.zehra

New member
tekrar selamünaleyküm.zamanla yarıştığım için fazla açamıyorum bilgisayarımı.güzel cevaplarınıza çok teşekkür ediyorum.inşallah bu mübarek sitede daha aktif görüşebilir,risaleler hususunda yararlı fikir teatilerinde bulunabiliriz.cümle kur'an talebesi kardeşlerimi ES SELAM OLAN RABB'imize emanet ediyor,dualarınızda unutmayacağınızı ümid ediyorum.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
f.zehra ' Alıntı:
s.a kardeşlerim nasılki bu sitede beraber isek,inş..haşirdede efendimizin sancağı altında beraber oluruz

ve aleykumselam

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )

inşallah..

f.zehra

New member
SELAMÜNALEYKÜM Nur kardeşlerim!Hepinizin mübarek mirac kandilinizi kutlar,bu geceki yönelişlerinizde,seccadelerinizin burak,rükularınızın sidre-i münteha,secdelerinizinde miracınız olmasını diliyor,cümleniziEL VEDUD olan RABB'imize emanet ediyorum.DUALARINIZA KATILMAK DUASIYLA...ES SELAM..........._________________________________________________ASLINDA MÜMKÜN OLSADA HEPİNİZE AYRI AYRI YAZABİLSEM.HEPİNİZİ ALLAH İÇİN ÇOKÇA SEVİYOR,EL VEKİL OLANA EMANET EDİYORUM.A.E.O.........

T

Tarihci19

Misafir
aleykümselam, kardeşim sizin de mirac kandiliniz mübarek olsun, güzel temennileriniz için teşekkür ederim, Allah razı olsun..
dualarımız müşterek olsun..