EsselamunAleykum Kardeşler

Rahmetalemi

Yeni Üye
Aziz kardeşlerim , ismim uğur. Sitenizi devamlı takip ediyorum. Acizane ( www.rahmetalemi.net ) sitemizde sizin makale ve yazılarınızdan da istifade ediyoruz. Kuran-ı mucizül beyanın eşsiz sedasını , Nurlu Hakikatlerini sitemizde anlatmaya okutmaya , okumaya gayret ediyoruz. 30 yaşında ve geç hidayet nasib olmuş ,trakyada iman himzetlerini yakinen takip eden(Meşveret cemaati), Nurları okumaya anlamaya çalışan mücrim bir kardeşinizim.Sitenizi tebrik eder hizmetinizde muaffakiyetler dilerim. Allah (c.c.) ebeden daimen hepinizden Razı olsun. Sizilerle tanışmayı arzu ediyorum. Allah'a (c.c. )emanet olun inşaAllah ...Muhabbetle

lafzadi

Active member
A.SELAM KARDEŞİM...ETEĞFURULLAH NEDEMEK ALLAHTA SİZDEN RAZI OLSUN HİZMETİNİZ DAİM OLSUN İNŞŞ..HOŞGELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
ve aleykumselam

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )

Mesajınız beni bahtiyar eyledi. Allah razı olsun uğur ağabey inşallah en yakın zaman sizinle tanısır ve muhabbetimizi daimleştiririz...

Bu arada su nurpenceresine yapdığınız wallpaperlardan bizde isteriz :)

Sergerdan

Well-known member
Ve aleykümselam abimiz,hoşgeldiniz.Nurlu paylaşımlarınızı da bekliyoruz.

107xhbg8ui6.jpg

T

Tarihci19

Misafir
aleykümselam hoşgeldiniz, uyeliğinizin aktif ve daimi olmasını diler hayırlara vesile olmasını temenni ederim, yazılarımızı sitenizde yayınlamanız şahsen beni çok mutlu etti.. Allah hizmetinizi daim etsin..