Es Selamün Aleyküm

Salat ve Selam, Efendimiz Muhammed'ın bütün Peygamberlerin, ashabın, Hz. Ademden bu güne kadar yaşamış olan ve yaşamakta bulunan, başka salihler olmak üzere, bütün müminlerin üzerine olsun... yeni üye oldum forum hakkında fazla bilgim yok inşALLAH yararlı bir yerdeyim... faydalanmak dileğiyle...

memluk

Hatim Sorumlusu
Salat ve Selam, Efendimiz Muhammed'ın bütün Peygamberlerin, ashabın, Hz. Ademden bu güne kadar yaşamış olan ve yaşamakta bulunan, başka salihler olmak üzere, bütün müminlerin üzerine olsun... yeni üye oldum forum hakkında fazla bilgim yok inşALLAH yararlı bir yerdeyim... faydalanmak dileğiyle...
Aleykümselam hoşgeldiniz hayırlı olsun herhangi bir sorun olduğunda burda iletebilirsiniz,
doğru adrestesiniz kardeşim...

Site Yönetiminden Size

ASHAB-I BEDR

Well-known member

Ve Aleyküm Selam...Hoşgeldiniz..Yeni üye olabilirsiniz fakat MaşaAllahınız var..Hem resim eklemeyi hem avatar eklemeyi yapabildiyseniz yabancılık çekeceğinizi sanmam.

Biz ilk geldiğimizde bunlarla baya uğraşmıştık da...