Abilerime danışmak isterim...

gitmek_vakti

Yeni Üye
Rabb'ın selamı üzerinize olsun,

Öncelikle herkese selamün aleyküm,

Ben çok önemli bir konu hakkında yönlendirilme ihtiyacı duyuyorum,

Eğitim fakültesi yabancı diller bölümünden bu sene öğretmen oluyorum ve bu zamana kadar ne kadar boş yaşadığımı farkettim.Dinimin gereklerini yerine getiremedim , utançla yaşıyorum , ama kalp gözüm açıldı artık . Mersinde yaşıyorum ve özellikle fakir , ilkokul , ortaokul ve lise öğrencilerine hiçbir ücret ve karşılık beklemeden , Türkçe , Tarih , İngilizce ve Almanca dersleri vermek istiyorum.Etüt çalışmalarında ve kurslarda yardımcı olmak istiyorum.Bunu yaparkende sohbetlerden ve büyüklerimin tecrübelerinden yararlanıp, eksikliğimi tamamlamak istiyorum.Dinimi daha iyi tanımak ve gereklerini daha doğru bir şekilde yerine getirmek istiyorum.

Bana yardımcı olabilecek biri varmı kardeşlerim. Tek isteğim yardımcı olmak ve sohbetleri dinlemek,belkide bu eksikliğime rağmen mersinde beni kabul edecek ve yetiştirecek bir cemaat arıyorum. ulaşım için alicany1986@mynet.com

Tesekkürler kardeslerim

FaKiR

Meþveret Bþk.
Ve aleykum selam gitmek-vakti kardesim, iletisim kismindan bilgilerinizi gonderirseniz, en kisa zamanda ilgili arkadaslar size ulsacaktir insallah.