23 Mart 2011 Bediuzzaman'in 51. Vefat Yildonumu icin Kuran-i Kerim ve Yasin-i Şerif Hatmi.

Cevap: 23 Mart 2011 Bediuzzaman'in 51. Vefat Yildonumu icin Kuran-i Kerim ve Yasin-i Şerif Hatmi.

16.cüzü okuduk sanırım burdaydı yanlış anımsamadıysam netice de okundu neyse. Rabbim kabul eder inşlh.

teblið

Vefasýz
Cevap: 23 Mart 2011 Bediuzzaman'in 51. Vefat Yildonumu icin Kuran-i Kerim ve Yasin-i Şerif Hatmi.

16.cüzü okuduk sanırım burdaydı yanlış anımsamadıysam netice de okundu neyse. Rabbim kabul eder inşlh.

Evet yağmurlar kardeşim almış olduğunuz 16.cüz bu hatim programına aitti..Allah (c.c)razı olsun bizleri haberdar ettiğiniz için..eklenmiştir isminiz..Cenab-ı Hakk kabul etsin izzet-i dergahında..;

13..Mustafa Kalkan..
14..Mustafa Kalkan..
15

16yağmurlar kardeşimiz..
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29

teblið

Vefasýz

Bismillahirrahmanirrahiym;

Allah Tebareke Takaddes hz'leri nasip etti bugun;

70 Amme ile 70 Tebareke suresi forumumuza elh..;

bilginize Memluk hocam..

memluk

Hatim Sorumlusu

daha önce okunmuş ve bitmiş hatim ve dualar niçin silinip kapatılmıyor ?
duası yapılmış olan tüm hatimler zaten hükmünü yitirmiş yeni hatimlerle devam edilyor hatim kısmındaki konuların kalması sıkıntı değil,sizce sıkıntı ne?