Talha abi ve Nurahsen dikkat

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Cevap: Talha abi ve Nurahsen ablaya dikkat:D

iskelet haline dönüşünce zerafet kalmıyo Ahsen...aynen böyle oluyor...
icon10.gif
icon10.gif

Haklisinda mubarek...

:005: yani ask olsun belki ruhum guzeldir Allah Allah :p [tabiki latife yalnis anlasilmasin insAllah ]

Bu arada Ah minel ask bu resimleri bunu unutmayacagim :028:

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Cevap: Talha abi ve Nurahsen ablaya dikkat

Tamam unutma ben de unutmıyacağım:005::005: ahsen abla kızdın mı??:002:

dua ile

Olurmu hic oyle sey mubarek,ortada kizilacak ne var, latife yapiyoruz surda degilmi ;) uzuldum bak simdi bolye dusunmene :(

Yok kardeş sanmam kızmaz:p
onun kızması başka emin olun siz, en iyi ben bilirim inanın hiç böyle değil:);)

Mubarek beni nasil taniyor masALLAH :048:

ebrar172

Well-known member

Tebessümle okudum eskileri yad ettim ve ne hayirsiz ciktigimi fark ettim bu kadarda uzak kalinmazki dimi ama:M:

Ahsen, TaLHa'nın elinde matkap olan resmi var ya biz kendimizi bildik bileli bitmedi bu tadilat bitmeyecek :016:
e haliylede bize yad edecek daha ne mevzular çıkar Allah'ın izniyle :dft012:

ebrar172

Well-known member

Dogru vallahi benim omrum yetmezde belki sen gorursun bu islerin bittigini ebrar :))

yok Ahsen ben diyorum ki; şimdiden yerimize vekil tayin edelim
(bu vekilin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım adının baş harfi F) :D
işte bu vekilimiz elinde toz bezi matkaptan dökülen tozları temizlerken
biz forumun huzur evinde orta şekerli kahvelerimizi höpürdetip, emeklilik günlerinin sefasını sürelim

TaLHa'ya söyleyelim son sene en üst basamaktan ödesin pirimlerimizi yoksa bütün sene aldığımız maaş tek bir bayramda forumun gençlerine harçlık verirken eriyip gider, kalıveririz öyle el elde baş başta :blink:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Cevap: Talha abi ve Nurahsene dikkat

Kendini bilmez bir üyemiz beni ve Nuruahseni tanımadığından bu konu başlığını nefsi ve çirkin bir bakışla baktığını bu konuyu yeniden görünce onun yazdıklarını anlamış oldum.. Diğer site sakinlerinin de aynı gaflete düşmemelerini ve Nuruahsenin evladları yaşında olduğumuzu bilmelerini ümid ediyorum.

ebrar172

Well-known member
Cevap: Talha abi ve Nurahsene dikkat

Kendini bilmez bir üyemiz beni ve Nuruahseni tanımadığından bu konu başlığını nefsi ve çirkin bir bakışla baktığını bu konuyu yeniden görünce onun yazdıklarını anlamış oldum.. Diğer site sakinlerinin de aynı gaflete düşmemelerini ve Nuruahsenin evladları yaşında olduğumuzu bilmelerini ümid ediyorum.

her toplumda böyleleri peydah olur uzak durmakta ve forumdan uzak tutmakta fayda vardır... Allah akıl fikir versin inşaAllah... Amin...

NuraMeftun

Active member
:):)
rabbim sizlerden razı olsun.sizleri alim etsin emii.
ne güldüm ya :)

ben henüz talha abi dediğinizle ve nur-u ahsen abla dediğinizle karşılaşmadım ama umarım karşılacnca o gösterdiğiniz iskeletlere korkudan ben dönmeyeyim :005::005:

inşaallah bu nurlarla dolu kardeşlik kervanınızda bende hep olurumm amin
:K::K: