site çalışmam yakında hazır inşallah

dincer

Yeni Üye
yakında açacağım şuan tasarım aşamasında bedava sitelerden ama iyi bir çalışma yaparak ziyaretinize açmayı düşünüyorum...allaha emanetsiniz...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
yakında açacağım şuan tasarım aşamasında bedava sitelerden ama iyi bir çalışma yaparak ziyaretinize açmayı düşünüyorum...allaha emanetsiniz...

Bedava siteler acmanızı pek tavsiye etmeyiz. Herşeyden önce icerik eğer islami olacaksa azcık paraya kıymak ve islami siteye yakısır bir ölcü içinde olmalıdır. Mesela maliyet cok fazla değildir. Normal içerikli bir site için gerekli olanlar ;

1- Domain adı yani site adı fiyatı ; 7-50 dolar arasında değişir . Bu değişme .com, .net, .org, .gen.tr ye göre değişir. .Com , .Net, .Org uzantılı domainler genellikle 7-8 dolardır. Ve yılda bir defa ödenir.

2- Hosting : domainini barındırmak için hosting gerekir ve buda genelde 100mb alan ve 1 gb trafik yeterlidir fiyatı ise aylık 3-5 dolar arasında değişir..

Toplam maliyet ise aylık 4 dolar hostingden yıllık 48 dolar eder ve 8 dolar da yıllık domain için olsa bir yılda toplam 56 dolar vermiş olacaksınız...

Şimdi bizler sizin yıllık 48 dolar vereceğiniz hosinge biz ucretsiz olarak alan vereceğiz. (Tabi içerik islami olmak şartıyla) Bu durumda yıllık sizin ödemeniz gereken miktar 8 dolar olmus olacak yani günlük olarak 0,021 cent etmiş olacakki buda 2 kuruş eder.Değermi 2 kuruş için bedava sitelerden kurmaya ?

Tavsiye etmememizin diğer bir nedeni ise ücretsiz sitelerde sitenin sahibi ve kaderi sizin iradenizde değil ücretsiz siteyi almış olacağınız kuruma ait olackdır. Buda siz emek vereceksiniz ama zamanı gelince sitenize el koyabilme veya hizmetini durdurabilme gibi durumlarda olabilir...

Seçenek sizin hangisi ugunsa buyurun...

Bizler sizlerin islami site kurmanızdan buyuk memnuniyet duyar ; duymakla kalmaz hem maddi hemde bilgi olarak elimizden geldiğince size yardım ederiz...