Şaban Ayı Hatimlerinin Duası Yapılmıştır...

teblið

Vefasýz
Allah'ın (c.c) selamı üzerinize olsun Muhterem Müslümanlar;

Risale Forum Olarak ,her ay düzenli hatimlerimiz olmaktadır elh;

Şaban Ayına ait forum olarak sizlerinde iştirakleriyle 51 (Elli bir )Hatim çıkarılmıştır;Bu mubarek Hatimlerimizin duası Cemaat hocamız önderliğinde
Risale forum adına niyet edilerek hatimlerimiz bağışlanmıştır;

Bismillahirrrahmanirrahim

Sevgili Peygamber Efendimizin (s.a.v) pak ruhuna ve ehl-i beytinin, bütün Ashab-ı Kiramın ve onlara tâbî olup uyanların, Kur’an’a ve İslam’a hizmet edenlerin aziz ruhlarına

Hz Adem'den (as) Efendimiz'e (sav) kadar gelmiş bütün sair peygamberlerin pak ruhlarına;

Bütün evliyaların, meşâyıh-ı kiramın, ve üzerimizde hakkı bulunanların ruhlarına

Üstad Bediüzzaman Saidi-i Nursi hz'lerinin mubarek ruhlarına ,yaşayan ve ahirete intikal etmiş tüm nur ehlinin ruhlarına;

İsimleri unutulmuş, nesilleri kesilmiş, mübarek günlerde ve gecelerde bir Fâtiha okuyacak kimsesi kalmamış olan ehl-i imanın ruhlarına

Forumumuzda buluna tüm müslümanlara ve yakınlarının ruhlarına da taltif eyle yâ Rabbî!.

Dîn-i mübîn-i İslâm’ı; nusret-i ilahiyenle teyid ve beşeriyyeti nûr-i iman ile tenvir eyle yâ Rabbî!..
Dualarımızı huzur-u Beytullah’da yapılan dualara ilhak ve müstacab eyle yâ Rabbî!

Amin;El fatiha..

teblið

Vefasýz
Az okudum ama inş rabbım razı olur .Allah kabul etsin inş

Allah (c.c) sizlerdende razı olsun kardeşim;Az veya çok ,önemli olan bu nurlu kervandan hisse alabilmektir;niyet Rabbe yönelmekse ve bu yönelmeyi İlahi Kelamla mühürlemekse Allahu Alem Cenabı Hakk dergahında kabul eder inşl;

Hani derlerya kul bir adım giderse Hakk on adım gelirmiş kuluna;

Merhametlilerin en merhametlisi kulunun emeğini zayii etmez inşl;

Selam ve muhabetle ,hatimlerde şerrik olmanızı canı gönülden diliyoruz kıymetli kardeşimiz..