Hürriyet'ten tesettürlü ayıp

Merih

Well-known member
Özel hayata yine girildi. Türbanı karalama adına seviye sıfırın altına indi. Parkta çekilen gizli görüntüler teşhir edildi.

Hürriyet yine bel altı vurdu. Taraflar arasındaki türban savaşlarında adap ve seviye sıfırın altına indi. Gazete Ankara Bahçelievler'de parkta bir bayan ile erkeğin gizli çekilmiş fotoğrafları "Parkta tesettürlü aşk!" diye sundu.

Özel hayata müdahale bir yana resmen dikizlenmişler. Mahrem hayatlar tecavüze uğruyor. Kadın ile erkeğin kendilerini çekenlerden haberleri yok.
u.20080620172208.jpg

Kuytu bir köşede özel halleri röntgenlenen ikilinin fotoğrafları milyonlarca insana izlettiriliyor. "Aşk.. İşte böyle bir şey" başlığıyla verildi.

Haberin zamanlaması da ilginç. Türban ve kapatma davası ortasının tam ortasında geldi. Kafalar ister istemez karışıyor. Kişilerin türbanlı ve sakallı olması habere başka anlamlar yüklüyor.

Görüntülerin kurgu olabileceği ihtimali de var. Çünkü benzer haberler daha önce de servise sunuluyordu. Olayların kahmanlarının başka hikayeleri çıkınca bu haber de direk şüpheliler listesine giriyor.

DipNot: Arkadaşlar sizlerden ricam hürriyet ve doğan grubuna ait hiçbir gazeteyi almıyalımda okumayalımda boykot edelim bunları

Hamiyetkar

Well-known member
moral bozmak için söylemiyorum ama gidişat bana hiç de hoş görünmüyor..

28 şubat öncesinde de aynı tezgahlar hazırlanıyordu..

o günlerde de gazeteleri çarşaf çarşaf irtica haberleri dolduruyordu..

ve derken 28 şubat..

ehl-i zındıka iyice kudurmuş durumda..

...

Merih

Well-known member
İnsanların özel hayatınada saygı kalmadı artık ortadaki yanlışı doğruyu tartışmıyorum burada tartışılması gereken bu gazetecinin bunları çekmesi gizli saklı şekilde ardından basın özgürlüğünün ardına gizlenmesi yakın zamanda bu gazeteciler evlerimizin içine kadar giricekler.

yolcu

Active member
Orası tamam da uluorta bu nahoş pozisyonu yaratanın suçu yok mu yani ne özel hayatı hangi özel hayat. Evivin icini değil parkta çakilmiş bu resim iğneyi de kendimize batıralım yani

SaYa

Well-known member
hürriyete kızmaya hiç hak görmüyorum kendimde ....:( o eşarbı çıkarsınlar başlarından ne halt ediyorlarsa etsinler....:( nedir bu artık anlamıyorum ya.:( sadece saç örtmekse tessettür yapmasınlar kardeşim .... lazım değil adını kirletmesinler ... içimden sadece ..........neyse Rabbime havale ..böleleri..... :(

huve

Well-known member
yazık ama ya bu ne hal.........
bu kurgu olabilir belki ama vapurda, parkta buna benzer birçok şeyle karşılaşıyoruz hergün...
Adamların işi bu olmuş yani, açık yakaladıkları an saldırıyorlar..
biz dikkatli olmalıyız önce.. Koz veriliyor karşıya..

Merih

Well-known member
Arkadaşlar ortada bi yanliş var ama tartışılması gereken bu değil bu şekil başı açık bi bayanda olabilirdi o karede ki olduğunu varsayalım bu vatandaşda resmi çekti acaba gazetede yayınlanırmıydı ?

ebrar172

Well-known member
kardeşler...bu resimdeki tesettürlü kişi gerçek bir kişilikmi yoksa bu tür taraflı medyanın hazırlayıp oraya koyduğu uzaktan kumandalı bir insancıkmı...böyle şeyleri çok yapıyorlar...diyelimki değil o kişi gerçekten tesettürlü ve orada ...iyide bu iki insan evli olamazlarmı...tabiki evli olmak demek topluma açık yerlerde edepsizlik yapmak demek değildir...fakat orayı çok tenha görüp nasılsa kimse yok diye sarılmış olabilirler...bunuda geçtim...herşeyi unutalım...bunu yayınlayan medya herğün özgürlük,flört kadın erkek eşitliği demezmi...modern hayatın gereği diye bunun bin kat daha rezil durumları onaylamazlarmı...eee şimdi ne oldu...

yahu hakikaten sıktı bu plak...ele verir talkını kendi yutar salkımı...bıraksınlar bu ucuz propagandaları.. bukalemun bile bunlar kadar çabuk renk değiştiremiyor ...:cool:

yolcu

Active member
Şu bize komplo kuruyorlar da tam bir savunma mekanizması haline geldi. Tamam hadi bu komplo ben kaç kere gözlerimle gördüm bu tür olaylar hiçbiryerde de yayınlanmadı. Başörtüsünü ne için taktığından bihaber hiç bayan yok dimi bu ülkede yapmayın lütfen. O taktığı başörtüsünün gereğini yerine getiren hanımlarımıza ayıptır bu söyledikleriniz. Her şeyin altında bir çapanoğlu aranmaz hatalı ise hatalıdır.

nurhadimi

üye Sorumlusu
hürriyete kızmaya hiç hak görmüyorum kendimde ....:( o eşarbı çıkarsınlar başlarından ne halt ediyorlarsa etsinler....:( nedir bu artık anlamıyorum ya.:( sadece saç örtmekse tessettür yapmasınlar kardeşim .... lazım değil adını kirletmesinler ... içimden sadece ..........neyse Rabbime havale ..böleleri..... :(

çok haklı olduğun kesin çünkü bende bu tarz şeylere çok karşıyım ama şu durumda iki farklı şekilde düşünmek gerekir kardeş

birincisi birşey günah ve haramsa bu sadece açıklar için ya da örtülü için değil ikisi için de geçerlidir yani bu durumda açık bir bayan olsa elbetteki kimsenin dikkatini çekmez ama örtülü olunca ... oysaki ikisi de aynı nefsi taşıyor öyle değil mi ? bazen öyle durumlar oluyor ki açık bir bayan bu konuda çok daha muhafazakar olabiliyor. ama haklısın ah bir idrak edebilseler...işte bu ve bunun gibi olayların olmaması için muhabbet fedailerinin çok çalışması gerekiyor.kardeşim bizim mesleğimiz sahabe mesleği bizim işimiz hilm! ewet için yanıp kül oluyor göğsün kabarıyor kalbin bedenine sığmıyor seni çok iyi anlıyorum ama lütfen sebatını kaybetme...ALLAH İYİ ETSİN diyelim , HİDAYET NASİP ETSİN

ikincisi ise bunun bir komplo olmadığı ne malum neler oluyor hayatta neler siyonistler , misyonerler, masonlar...

ALLAH HAKKIYLA İSTİFADE EDİP ANLATMAYI NASİP ETSİN

umarım incitici ibareler kullanmamışımdır hakkını helal et