Hanım Dili bükçe

nurul reþha

Well-known member
yok hamdolsun erken öğrendik sayılır bu arada sadece ben değil bu gün bi abiye okuttum yorumunu aldım. yahu diyo çok eksiğimiz varmış çokkkkkkkkkkkkkkkkk.inş bütün er gardaşlarımı yaşadıkları sıkıntıdan kurtarıcam bu bükçe diliyle tabi öğrenmek isteyene istemeyene bir şey yok.
ya düşündümde ben bi kursmu açsam bükçe kursu diye baya ilgi olur herhalde ilk kursiyerimde babam olur herhalde daha ona okuyamadım:)
öğret tabi öğrette annen biraz gün yüzü görsün ama bu satten sonra pek değişeceklerini sanmam benim babam anne benim dilimi öğrensin der.o hiç zahmete girmez :)

_vatan_

Well-known member
Cevap: Hanım Dili bükçe ( tıklamadan geçmeyin)!!!

bunları bilmeyen yoktur diye düşünüyordum ama meğer varmış :)
şöyle geçmişe bi göz atayım dedim tarihçi abinin yazısı gözüme çarptı yahu abicim biz daha yeni öğrendik yahu ben harbiden tarihçi abide onayladı baya baya zır cahilmişim

ya bende öyle derdim delailin-nur ama artık mecbur öğrenmek lazım diye düşünüyorum hani vardır ya mecburi istikamaet aynı öyle mecburrr:(

Kýrýk Testi

Well-known member
Hz.Mevlananin meshur bir sozu vardir "Ayni dili degil ayni duygulari paylasanlar anlasabilir"
evli ciftlerde sorun dil degil duygu eksikligi herhalde :023:

nurul reþha

Well-known member
Hz.Mevlananin meshur bir sozu vardir "Ayni dili degil ayni duygulari paylasanlar anlasabilir"
evli ciftlerde sorun dil degil duygu eksikligi herhalde :023:
aynı duyguları paylaşamlı için aynı dili konuşmaları gerekir ama.Duygu eksikliğine katılıyorum...kadınlar çok duygusal ama erkekler öyle değil onların abaya bi eksikleri var :)