Cumanız Mübarek Olsun..

TeFaNi1

Well-known member
cuma1by5.jpg

zeyhak_

Well-known member
Cuma günü içinde bir saat vardır ki,bir kimse o vakte denk gelip dua ederse duası kabul olur.

Dualarımızın O ana tevafuk etmesi temennisiyle...

Rabbimiz! Bizi nezdinden göndereceğin bir ruh ve garazsız, ivazsız Sen'in muhabbetine ulaştıracak bir marifetle te'yid buyur... Kalbimizde dolaylı ya da doğrudan Sen'in rızana ulaştırmayan, ulaştırmayacak olan sevgiler varsa onlarıda sil süpür... tatmak, görmek gibi duygularımızı ve hayal, hafıza gibi kalbe bağlı duygularımızı Sen'in emrine muhalefetten muhafaza eyle! Bizi nefislerimizle başbaşa bırakma!
alıntı
Amin Amin Amin

Velhamdulillahi Rabbil alemin...

DeVa1

Member
"Dedim:çok yalnızım,Dedin:Ben sana çok yakınım.(Bakara 168)
Dedim:bunca günahım var hangisinin tövbesini yapayım...Dedin:Allah bütün günahları bağışlayandır(Zümer 53)
Dedim:Yine bağışlar mısın?Dedin :Allah'tan başka günahları bağışlayacak olan yoktur.(Al-i İmran135)
Dedim:Rabbim benim senden başka kimim var? Dedin : Allah kuluna kafi değil mi?(Zümer 36)
Evet Allah kuluna kafi.Duanın gücüne inanıp dualarda buluşmak ümidiyle...
HAYIRLI CUMALAR...=)

kýþ meleði

Well-known member
Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini.

anarkh

Well-known member
hem günaydın hem hayırlı cumalar dostlar... benim size bugün bi teklifim var. kalbi kırık birinin teklifi olarak kabul edin ve çevrenizde,işinizde karşılaştığınız insanlara güzel bir tebessümle günaydın deyin.onlara hallerini hatırlarını sorun... bugun işyerinde o kadar kişi olmasına rağmen bi kişi bile içten bi tebessüm etmedi. onlara günaydın dediğimde günaydın dediler zar zor. sadece bi tane rus abla var. yeni başladı işe. o ben demeden direkt içten bi tebessümle günaydın dedi. tebessümün sadaka olduğunu bildiren peygamberin ümmeti neden böyle.... hepinize günaydın dostlar...

OrhanCAN

Active member
Cum'anız hayırlı ve mübarek olsun..

Allah (CC) dualarınız kabul.. ibadetlerinizi ind-i ilahisinde makbul eylesin...

Rabbim (cc) yar ve yardımcımız olsun inşaallah..