Burçlarin Farkli Yorumu:d

eymen

Active member
Yaz burçları!KOÇ: Yeteneklidir; ip atlarken gazoz içebilir. Hobileri arasında kremalı bisküviyi ayırıp kremasını yalamak, ambalaj naylonu pıtlatmak başlıcalarıdır. Uğurlu günü, Çorum’un düşman işgalinden kurtuluş günü; uğurlu parmağı, serçe parmağıdır. “Koç gibi maşallah” dedirten burcun ünlülerinden bazıları; Şirine, Yüzbaşı Volkan ve Malkoçoğlu’dur.
İKİZLER: Çift karakterlidir. Bir bilgeyi çıldırtacak kadar sakin, kendini saçından tutup kaldırabilecek kadar sinirli olabilir. Uğurlu notası fa, anlaşamadığı burçlar; anne tarafından Japon olan Yengeçlerdir. Sevgili İkizler, Mars’ın Dünya’ya yaklaşması ve Dünya’nın bu durumdan huylanması, bu yaz sizi olumsuz etkileyecek. Şemsi Paşa Pasajında sesiniz büzüşebilir.
BOĞA: “Nefis olmuş” demek için hem sesli olarak “nefisss” demek, hem de ellerini yumurta şeklinde sallamak en karakteristik özelliğidir. Hobileri arasında; huylanan garibanların sağını solunu dürtüp, “yapma looğg” tepkisini beklemek, kendi kendine mesaj atıp, gelen mesaja sevinmek bulunur.
ASLAN: Aslandır, kaplandır, albenilidir, ancak az biraz narsisttir. Uyumadan önce “iyi geceler sayın kendim” der. O derece yani!.. Uğurlu deseni puantiye, uğurlu eşyası dübeldir.
BAŞAK: Titiz, temiz, sistemli insanlardır. Tuvalet kâğıdını işaretli yerinden koparanlar genellikle Başak’tır. Venüs ters açı ve iç açılar toplamı 180 yaptığından, bu yaz kotları ve botları otuzla yıkayın, yıkar yıkamaz çıkarın, yere yatırıp suni teneffüs yapın, öyle kurutmaya bırakın.
TERAZİ: “Is ıs ıs ıs” diye güler, sakin ve şendir. “Kimin arabasına binse onun türküsünü çığıran” tipler değildir. Ya sever, ya sevmez. Bitti! Uçlarda yaşar; ya kabızdır, ya cırcır!.. Sevgili Terazi, bu yaz aradığınız aşkı bulabilirsiniz ama dikkat, fotoğraflarda gözleriniz kırmızı çıkabilir.
AKREP: Sevgili Akrep, bu kadar şüpheci olmanız çevrenizi zor durumda bırakıyor. Gazeteyi ilk önce bayiye okutmak, kısmen makul bir vehim sayılabilir, amma... kiraz yerken kurt paranoyası yapmanız yersiz...
YAY: Hobileri; kanaviçe işlemek, çöp kamyonu arkasına asılmaktır. Uğurlu bitkisi şalgam, uğurlu çorapları pamuklulardır. Sevgili Yay, geleceğe umutla bakmak güzel, biraz daha gerçekçi olun. Tarlaya don lastiği ekip, eşofman çıkmasını bekleme çabanız gereksiz!..
OĞLAK: “Ha, ne?” gibi fazla yer tutmayan soru kelimeleriyle konuşur. Hobileri; şuursuzca dans etmek, galeta susamı kemirmek, duvardaki sivri ölüsünü tırnaklamak, ünlüleri ise Cilalı İbo ve Hürriyet Anıtıdır. Bu sene kafanıza göre takılın.
KOVA: “Babaaa bak, bozuk radyomuzdan, rujdan ve ölen kedimiz Pofuduk’tan canavar robot yaptım” diyen çocukların büyümüş halidir. Sevgili Kova, senin kafa çok çalışıyor, dikkat et yanmasın. Geçen seneden ve kendimden biliyorum...
BALIK: Unutkan ama ve tedbirlidir. Karşıdan karşıya geçerken önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa, en sonunda da garanti olsun diye yukarıya bakar. Balıklar, bu yaz çok şanslı olacak, Gayri Safi Milli Hafızaları artacak. Bayram etseniz yeridir.

Tarihci

Marmara Tarih
yahu şu burc meselesini anlayamadım hala burcum Başak bir onu biliyorum ama yükselen nedir kim nereye yükseliyor :) onu bilmiyorum

nurhadimi

üye Sorumlusu
BAŞAK: Titiz, temiz, sistemli insanlardır. Tuvalet kâğıdını işaretli yerinden koparanlar genellikle Başak’tır. Venüs ters açı ve iç açılar toplamı 180 yaptığından, bu yaz kotları ve botları otuzla yıkayın, yıkar yıkamaz çıkarın, yere yatırıp suni teneffüs yapın, öyle kurutmaya bırakın.

benim için yapılan yorum bu

kýþ meleði

Well-known member
AKREP: Sevgili Akrep, bu kadar şüpheci olmanız çevrenizi zor durumda bırakıyor. Gazeteyi ilk önce bayiye okutmak, kısmen makul bir vehim sayılabilir, amma... kiraz yerken kurt paranoyası yapmanız yersiz...

ziyakarababa

Well-known member
ben bu burclara hiç bakmadım şimdiye kadar:
mayıs ayı ne oluyor:
yani neye yarıyo yararlı bişemi bunlar:
şimdiye kadar bana gereksiz geliyodu ondan bakmadım herhal:
dinimizde varmı bunlar: