Ben Sizleri Merak Etmiştim de!

Sergerdan

Well-known member
[gv=475,325]-4774128783956142458[/gv]​

vakti olmayıpta şöyle kestirmeden bu insanların bu kadar övdükleri,önemini yaptıkları bu kitapların marifeti,arka planı nedir?

katılmasamda bu insanlar şu prensiplere inandıklarından bu şekilde hizmet ediyorlar demek için güzel

bir sunum

TALEBELERİNİN DİLİNDEN....

tuncerr

Active member
BU HİZMET NEYE GAYRET EDİYOR?

Abilerden Allah Razı olsun. Hizmeti ne güzel ifade etmişler. Bu cemaat bu seviyeye geldiyse hep abilerin gayretleriyledir....

ß@R@N

Member
BU HİZMET NEYE GAYRET EDİYOR?

tuncerr ' Alıntı:
Abilerden Allah Razı olsun. Hizmeti ne güzel ifade etmişler. Bu cemaat bu seviyeye geldiyse hep abilerin gayretleriyledir....

Bu dava ihsanı ilahi tarafından bazılarımızın omuzlarına konulmus. Benim yoldan gecen aliden veya mehmetten ne farkım yada ayrıcalığım var dı ki bu dava benim omuzuma konulsun ? Belki ben daha kabiliyetlilerdi. Ancak Allah birilerini murad etmiş . Madem Butun kainatın halıkının böle bir teveccuhune namzed oluyoruz öle ise ihlas ile sadakat ile dört el ile sarılmalıyız. İşde Risale-i Nur Kahramanlarının Nur talebelerinin bu ince noktayı bilmeleri ve şuurunda olmaları şimdi bize o ekilen nur tohumlarının meyvesini yedirmeye vesile olmuşş...

Rabbim ebeden onlardan ve aziz muazez ustadımdan razı olsun hem makamlarını hem şereflerini arttırsın ...