ANLATIMLI Osmanlıca Dersleri - 5 - Sadece Kalın ve Sadece İnce Okunan Harf

Zuhr

Talebe
Cevap: AÇIKLAMALI Osmanlıca Dersleri - 5 - Sadece Kalın ve Sadece İnce Okun

Sadece Kalın ve Sadece İnce okunan harfler - 2

[VIMEO]7700717[/VIMEO]

gorbagor

Yeni Üye
hocam merhaba çok faydasını gördüğüm bu videoların bazılarının vimeo uzantılı olmanlarının artık ya yerinde olmadığını yada bizim erişemediğimizi gördüm. tekrar yüklenebilir mi veya alternatif bir link yapılabilir mi? ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim, çok fayda gördüm.

Zuhr

Talebe
hocam merhaba çok faydasını gördüğüm bu videoların bazılarının vimeo uzantılı olmanlarının artık ya yerinde olmadığını yada bizim erişemediğimizi gördüm. tekrar yüklenebilir mi veya alternatif bir link yapılabilir mi? ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim, çok fayda gördüm.

video linki yenilenmiştir,
ders videoları www.videovav.com adresinden alınmıştır, oradan da derslere ulaşabilirsiniz,

istifademiz daim olsun inşallah

hakka_yolcu

Well-known member
S.aleyküm Yüzde ısrara etme doksanda olur insan dedign noksandan olur dünyada bir tel ben varım deyip elde neler var deme inş. yoksakta olur selam ve dua ile tebesüm ve sitemi sizden uzak duttum inş.

eser45

Yeni Üye
Selamın Aleyküm Değerli Kardeşler. AÇIKLAMALI Osmanlıca Dersleri adı altında sitede yayınlamış olduğunuz ders videoları videovav.com tarafından hazırlanmıştır. Gerçi siz yukarıda bunu belittmişsiniz. Ama beni yanlış anlamazsanız şu şekilde olması hem emeğe saygı hem de daha çok istifade adına daha uygun olur kanaatindeyim.

Videoları burada yayınlamak yerine sadece ilk videoyu yayınlayınız. Sonrası için videovav.com'a ya da bu sitenin ilgili osmanlıca sayfasına link ile yönlendiriniz. Böylece bu devam eden ders süreci ve yeni eklene konuları da burada sizin vesile olduğunuz insanlar takip edebilsinler. Ve kaynak siteye ulaşsınlar.

Video Vav » Osmanlıca Kurs Videoları
Allah razı olsun.