zemzem suyu

secde_gülü

Active member
1-) Avrupa`da labaratuarlarda yapilan arastirmaya gore Zemzem suyu
diger sulara gore cok daha az kukurt tasimaktadir.
2-) Yine ayni arastirmaya gore diger sulara gore cok daha besleyicidir ve cok daha fazla mineral barindirmaktadir.
3-) Kaynagi henuz bulunamamistir. Nereden geldigi su anki teknolojiye
gore bile bilinemiyor.Yakinla rinda hicbir kuyu yok ve denize de 80 km uzaklikta. Bu sartlarda suyunu denizden veya baska bir kuyudan almasi imkansiz. Nasil oluyor da yillardir suyu bitmiyor, bunu kimse bilmiyor.
4-) Açlığını gidermek için içen kişinin açlığını, susuzluğunu
gidermek için içenin susuzluğunu giderir.
5-) Sadece 1,5 metre derinligindeki ufacik bir kuyudan çikan su, hac mevsimi boyunca milyonlarca hacinin tum su ihtiyacini karsilamaktadir ve hicbir zaman ne azalma ne de kuruma gostermemektedir.
6-) Dunya Saglik Orgutu (WHO)`nun raporlarina gore Dunya`daki en
icilebilir ve saglikli sulardan biri.
7-) Amerika`da yapilan test sonuclarina gore Dunya`da icinde
mikroorganizma ve bakteri bulundurmayan TEK su zemzem suyu...

Karanfil

New member
Rabbime binlerce şükürler olsunki bugün beytullahtan gelen tanıdıgım bi teyzeyi ziyarete gittim eşi oraları kameraya cekmiş bizde izledik cok güzel yerler Rabbim bizlerede nasip eder inşallah zemzem suyunuda ikram ettiler kısmet oldu içmek ve dua etmek gercektende bizim sulara karşın cokdaha yumuşak tadı var Allah razı olsun sayenizde zemzem suyunun güzelliklerini ögrendik.....

Cebrail23

Member
Tesadüfler üzerine yaşamın sürdüğüne inanlar
işte size bir Mücize. yeterki isteyin.
dünyada her şey rabbimi işaret ediyor yeterki anlayır.

H

hadim

Misafir
zemzem suyu bayatlarmı yani yıllarca şişede kalabilirmi.hemen hemen 7veya 8 yıllık zemzm suyum varda. ::)_________________________________________________mesajıma duyduğunuz ilgi için teşekkür edrim.bu satten sonra bakmanıza gerek kalmadı bahsettiğim zemzem suyunu içitik .sağolun_________________________________________________sorumu iki ay önce yazmıştım. :( :( :(

Merih

Well-known member
buna benzer bir konuyu bende açmıştım bilim adamları hala zemzem suyunun sırrını çözemediler su yüzyıllardır 1 gram bile eksilmedi aynı seviyesinde ve dünyanin en sağlikli suyu ve ben bunları gördükçe allahın varliğini birliğini inkar edip iman etmeyenlere hakikaten şaşıyorum.

hknco

Well-known member
hımm inşallah hayır olur ... bu arada inşallah bu sudan bu yazıyı yazanlardan birisi ile içmek nasip olur inşallah amin ...