Bilin Bakalım Resimde Kac At Var?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Bilin Bakalım Resimde Kac At Var?
Atmak Serbest :)

pintos10ns3xo.jpg

YAMYAM

Member
Ynt: Bilin Bakalım Resimde Kac At Var?

Valla, 5 gibi görünüyor ama bilemiyorum. 5 tane zaten zahiren belli. 5 olsaydı bunu şaşırtmaca olarak koymazlardı ama bilemeyecem.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

--YAMYAM-- ' Alıntı:
Valla, 5 gibi görünüyor ama bilemiyorum. 5 tane zaten zahiren belli. 5 olsaydı bunu şaşırtmaca olarak koymazlardı ama bilemeyecem.

Yapma abi bilmeyeceğim sözünü senden duymak istemzdim bir daha iyice bak abi beni hayal kırıklığna uğratma :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

KaSıRgA ' Alıntı:
Evet karar verdim orda altıtane at var ;D Ama bir türlü göremedim o başka ???

:) :) :) ...

Atmak serbest ama destekli atın olmuyor :p

Allah Razı Olsun ....

Paylaşımlarınızın Devamı Ümidi ile Selam ve Dua Sizlerin ve Sevdiklerinizin Üzerine Olsun !!!

KaSýRgA

Member

Evet karar verdim resimde 4 adet at var bide bir yavru atcık var :Detti 4 bucuk ;D başkada bişey yok ben diyim boşuna aramayım ;)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

KaSıRgA ' Alıntı:
Evet karar verdim resimde 4 adet at var bide bir yavru atcık var :Detti 4 bucuk ;D başkada bişey yok ben diyim boşuna aramayım ;)

Tebrikler :)

Ama bizim oralarda ona yavru atcık demiyorlar tay diyorlar ... :p

Allah Razı Olsun ....

Paylaşımlarınızın Devamı Ümidi ile Selam ve Dua Sizlerin ve Sevdiklerinizin Üzerine Olsun !!!

YAMYAM

Member

Tay da bir attır.
Yani "at kapsar tay" diyebiliriz matematiksel bir ifade ile. (Bu aralar matematik ile iştigal ediyorum da, mazur görün :) )

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

--YAMYAM-- ' Alıntı:
Tay da bir attır.
Yani "at kapsar tay" diyebiliriz matematiksel bir ifade ile. (Bu aralar matematik ile iştigal ediyorum da, mazur görün :) )

Hayırdır öss hazırlık mı :p