Özür Dileriz

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Hayırlı Günler ;

Sunucumuzun Ana diski ve Yedek diski zarar gördüğünden kısa bir süre sitemize ulaşılamıyordu. Elimizde olan veriler ile sitemizi yeniden sizlerin paylaşımına sunmuş bulunmaktayız..

Sistemimizi yeniden yapılandırma çalışmalarımız devam etmekde tahmini olarak 31.10.2008 tarihine kadar devam edecekdir.

Ümid ederiz aynı sorunu bir daha yaşamayız..

Selam ve Dua ile
Sistem Yöneticisi

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Dosyalarımızı kaybettiğimiz için googledan kalan dosyalar ile yetineceğiz.

Avatar ve bazı resimlerimize ulaşmak için tıklayınız. İndirmek istediğiniz resmin üzerine sağ tıklayıp resmi farklı kaydeti secerseniz.Bilgisayarınıza indirebilirsiniz..

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Gercekten hepimizin gozu aydin Allah bir daha yasatmasin mubarek nasil aliskanlik yapmis :) ozledim tum kardeslerimi hayirli olsun insaAllah..

nur_

Active member
Hayırlı Cumalarınız Olsun.Bu kadar yokluğunu farkedeceğimi düşünmemiştim Tevhid.gen.tr Sitesinin.Çok ama çok sevindim.İnş Allah bi daha aynı sorun yaşanmaz.Tekrar Sizlerle olmak Güzel.DUA İLE...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Bir baba evladını buyutur bakımını yapar ve mesaisini ve gerekdiğinde buyuk fedakarlıklar gosterir. Ama bir gun gelirde evladını bir daha göremeyeceğini söyleseler o adamın hali nice olur. Biz bunu yaşadık yılların verdiği emek saniyeler içinde uçdu..

Ama bana en buyuk teseli bir abimizin gördüğü manidar ruya oldu. İnşallah tum hızımızla yapılandırıp aynı duruma dusmemeye gayret edicez..

nurhadimi

üye Sorumlusu
Bir baba evladını buyutur bakımını yapar ve mesaisini ve gerekdiğinde buyuk fedakarlıklar gosterir. Ama bir gun gelirde evladını bir daha göremeyeceğini söyleseler o adamın hali nice olur. Biz bunu yaşadık yılların verdiği emek saniyeler içinde uçdu..

Ama bana en buyuk teseli bir abimizin gördüğü manidar ruya oldu. İnşallah tum hızımızla yapılandırıp aynı duruma dusmemeye gayret edicez..

maşaallah bu ne güzel samimiyet ALLAH razı olsun RABBİM her daim yar ve yardımcınız olsun

Gül-i İkra

Well-known member
Selamün Aleyküm saygıdeğer kardeşlerim...

Benim üzülmeme, korkmama neden sizleri kaybetmemdir.. Rahman bunu bana yaşattı... Biliyorum ki vardır bunda da bir hayr... Abi ve ablalarımızdan haberdar oldum Hamd olsun...Sizleri seven,ahirette gülcemalinizi görmek isteyen kardeşinizi dualarınızda unutmadınız inşaallah...

selam ve dua ile...

nur_

Active member

İnş Allah kardeşim.Allah c.c yardımcınız olsun.Gül-i İkra Kardeşim ne güzel Siz haberdarmışsınız,benim öyle bir imkanım da yoktu:(

Garib

Well-known member

velâyetin kerameti olduğu gibi, niyet-i hâlisanın dahi kerameti vardır. Samimiyetin dahi kerameti vardır. Bahusus, lillâh için olan bir uhuvvet dairesindeki kardeşlerin içinde, ciddî, samimî tesanüdün çok kerametleri olabilir. Hattâ şöyle bir cemaatin şahs-ı mânevîsi bir veliyy-i kâmil hükmüne geçebilir, inâyâta mazhar olur.üzülme agabey ins eskisinden de iyi olacak :(

MuVaSaLa

Member
Bende cok sevindim .. hergece aynı adrese bi rüya bide reel alemde girmek yorucu olsa da en sonunda gülen olunca unutuyor insan zorlandıgını .. :) Şükür kavusturana..