Siteleriniz için GOOGLE SEO UZMANI tavsiye ederim dostlarım.

webil

Yeni Üye
Yakın bir zamanda bir arkadaşım sitesini Google aramalarında daha üst sıraya çıkartmak için birisine yani bir seo uzmanına ihtiyacı olduğunu iletti. Bende boş vakitlerimi değerlendirmek ve kendime yeni bir şeyler katabilmek adına bu konuda araştırmalar yapıyordum. www.omer.tk adlı bir siteyi görmüştüm yazılanlar bana gerçekten mantıklı gelmişti. Arkadaşımın isteği üzerine kurumsal seo hizmeti veren bir yer arıyorken bu site tekrar gözüme ilişti ve site sahibi ömer akgün’ün aynı zamanda seo danışmanlığı hizmeti de verdiğini gördüm. Kendisini aradım çok sıcak bir şekilde karşıladı beni. Arkadaşımın sitesinden söz ettim, ücretsiz seo analizi yaptı ve neler yapılması gerektiğinin dökümanını gönderdi. Yazdıkları çok açıklayıcı ve mantık silsilesi içerisindeydi dolayısıyla işi kendisine verdik.

Site yeni daha çok yeni olmasına rağmen sektörde uzun süredir faaliyet gösteren markaların dahi önüne 1 aylık kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştı. Açıkcası hayretler içerisinde kalmıştık. Hedefimiz 1 numara olmaktı, ömer bey ile de bu anlamda bir anlaşma yapmıştık. Çalışmalar hiç aralıksız sürdürüldü, bu süreç içerisinde ömer bey bizi sürekli bilgilendirdi. Sitemizin seo optimizasyon çalışmalarının ne aşamada olduğunun bilgisini verdi.

Tam 7 aylık bir süreç sonunda sitemiz doğal arama sonuçlarında sektörümüzdeki hedef kelimelerin büyük bir kısmında ilk sayfa 1 yada 2. Sırada yer alıyordu. Çok memnun kaldık aldığımız hizmetten. Devamında ne oldu biliyor musunuz? Söz konusu siteden hala süper geri dönüşler elde ettiğimiz gibi, 4 farklı sitemizde daha seo çalışması yaptırdık. Sonuçlar harika mutlaka öneririm.

Kendisine www.omer.tk adlı siteden kolayca ulaşabilirsiniz.

Asabi Adam

New member
Şu seo işiyle uğraşanların %90'ının neden sabit telefonu yok ve aradığımız zaman garip garip konuşuyorlar? Ayrıca sitesinde referanslarını da görmek isterdik bu arkadaşın.