okuma kampı olmayacakmı

ASHAB-I BEDR

Well-known member
ASHAB-I BEDR peki okuyacagımız kitapları kendimiz mi belirliyoruz yoksa site tarafından mı dagıtılıyor ,

Sitenin kamp programı düzenlenmemiş bu aralar...Bu bizim kendi grubumuzun düzenli okumalarının haricinde Üç Aylar Vesilesi ile düzenlenen bir dönemdir.

Kitapları istediğiniz şekilde istedğiniz risalelerden seçebilir ve okuyabilirsiniz.

Kitaplarınız mevcut değilse buradan da okuyabilirsiniz ;

Risale-i Nur

Okuyacağımız veya nerelerdeyiz gibi durumları da yansıtabiliriz mesela...

Şevkin artması açısından yardımcı olabilir.

Ukbaa

Well-known member
selamün aleyküm kardeşler uzun zamandır giremiyorum. risale okuma kampı olmayacak mı acaba bu ara birileri ha demedikçe okuyamıyorum.:016: kamp olursa inşallah vesile olur (konuyu umarım doğru yerde açmışımdır)

ve aleykümselam kardeşim. tekrar aramıza hoşgeldiniz.
malum tatile de giriyoruz bi toparlanma adına kamp şart :)
en kısa zamanda Risale-i Nur Okuma Kampı düzenleyeceğiz inşallah. İştiraklerinizi bekliyoruz.

SaideNUR

Active member
ve aleykümselam kardeşim. tekrar aramıza hoşgeldiniz.
malum tatile de giriyoruz bi toparlanma adına kamp şart :)
en kısa zamanda Risale-i Nur Okuma Kampı düzenleyeceğiz inşallah. İştiraklerinizi bekliyoruz.
hoşbuldum kardeşim.şimdi anlayamadım:dft001: normalde kamp şu anda yok fakat ashab-ı bedir kardeş sanırım kampta olduğu için Allah razı olsun davet etti biz de inş.okumalarımızı arttırırz. forumda da okuma kampı olursa inş.katılırım yazı değerlendirmemize vesile olur

ASHAB-I BEDR

Well-known member
İşaratü'l - İ'caz Fatiha Süresi

Mesnevi Nuriye Meclis-i Meb'usana Hitap

Ve Lem'alar 'a başlangıçtayım.

Allah İstifademizi arttırsın.​