İhvan Forumda Genel Af ve helallik talebi

• Konbuyu başlatan kordon
  • Başlangıç tarihi
K

kordon

Misafir
Düşündük ki kardeşlik havasının estiği şu günlerde genel af çıkartarak hata yapmış ve banlanmış üyeleri geri kazanalım - Onlarında istekleriyle.

*Düzenleme- Tüm profil cezaları ve uyarıları da kaldırılmıştır.

Yöneticiler olarak bizler üyelerimizin yardımıyla burada bir kardeşlik tesisi oluşturmak istiyoruz.Çünkü burası ihvan forum ve ihvan kardeşliktir,insanları kardeş yapan da aralarındaki kuvvetli bağdır. Geçmişte eğer hata yaptıysak biz de telafi etmek adına böyle bir güzellik yapmak istedik.

Son günlerde bizi yanlış anlayan üyelerimiz oldu,bizim de yanlış anlattığımız zamanlar olmuştur elbette,bu hareketle haklı haksız gözetmeksizin zeytin dalını uzatıyoruz.Ve herhangi bir şekilde bize kırgın üyelerimize sesleniyoruz.Hepimizin hataları olabilir ama amaç kardeşlikse biz yine buradayız ve bize kırgın olanların da burada olmasını isteriz.Kırgınlık,kızgınlık giderilir yeterki insanlar konuşabilsin ve iyi niyet besleyebilsin.

Biz kardeşlerimizi yeniden buraya davet ediyoruz ve helallik talep ediyoruz.Kardeşin kardeşe küslüğü bir mendilin sıcak bir havada kuruması kadar kısa sürmeli derler.Bizim hakkımız helaldir.Gelmek veya gelmemek sizlerin elindedir.Biz sadece üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.

Bu bağlamda banlı üyelerimizin banını kaldırdık.(Hali hazırda banlı olanlar da dahildir.) Yalnız küfür edenleri,sahabe efendilerimize hakaret edenleri,mükerrer üyeleri bıraktık.Hiç mesajı olmayanları ise sildik.

*Düzenleme,kendi isteğiyle kısıtlı erişime alınan arkadaşlarında kısıtlamasını kaldırdık.Ve artık kendi isteğiyle kimseyi kısıtlı erişime almayacağımızı da duyuralım.

Umarım hepimiz için hayırlısı olur.
İyi forumlar.

İhvan forum yönetimi
bu bu forumdada olabilir...mesela....önerim olsun yönetime...

K

kordon

Misafir
sayın üye ben onu demek istemiyorum yaniki suçsuz yere boşu boşuna gereksiz haksız yere banlanan üyelerin nicklerinin açılmasını talep ediyorum.kardeşlik dava için islam için diyorum ben.vatan için diyorum millet için diyorum ben tüm bunları..selametle.....saygılarımla.

uður1

Well-known member
Herkes affedilse iyi olur valla mübarek bayram günleri herkese hediye olur affetmek en büyük erdemdir.....çok erdemli bir davranışdır.....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Herkes affedilse iyi olur valla mübarek bayram günleri herkese hediye olur affetmek en büyük erdemdir.....çok erdemli bir davranışdır.....

Her gün onlarca küfür dolu mailler gönderen birinin yasaklarını kaldırma mı istiyorsunuz? Ki küfür şeytanın güzel sözü değilmidir.

uður1

Well-known member
Her gün onlarca küfür dolu mailler gönderen birinin yasaklarını kaldırma mı istiyorsunuz? Ki küfür şeytanın güzel sözü değilmidir.

valla açıkça söylemek gerekirse onların hiçbirini banlanan üye yapmadı yapmaz zaten birisi nickin maili ele geçirmiş o atıp duruyordur.bizim aldığımız duyumlara göre durum bundan ibaret bizde istihbaratçıyız........icabında istihbarat çalışmalarımız devam ediyor......... bu durumda kimse suçlu olmaz ki abi...selametle ve dua ile.saygılarımla...........