Her 90 Saniye sonra Mesaj yazabilirsiniz. Yeni Mesaj yazabilmeniz için daha 24 Saniye beklemelis

• Konbuyu başlatan kordon
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kordon

Misafir
Her 90 Saniye sonra Mesaj yazabilirsiniz. Yeni Mesaj yazabilmeniz için daha 24 Saniye beklemelis

Bende diyorki 90 saniyede 1 mesaj yaza,bilirsiniz diyor bu ne demek oluyor niye bende böyle yazıyor...lütfen düzeltin.selametle kalın.........

K

kordon

Misafir
Cevap: Her 90 Saniye sonra Mesaj yazabilirsiniz. Yeni Mesaj yazabilmeniz için daha 24 Saniye bekleme

Talha adlı adminden ricamdır bana msn adresini verirseniz sizinle bazı önemli hususlar hakkında konuşmak istiyorum.selametle ve dua ile.saygılarımla....

K

kordon

Misafir
Cevap: Her 90 Saniye sonra Mesaj yazabilirsiniz. Yeni Mesaj yazabilmeniz için daha 24 Saniye bekleme

Yahu ben avi koyamıyorum.........

uður1

Well-known member

Evet bu sorunda çok kötü bir sorun inş. Düzeltilir adminlere modlara duyrulur selametle..........

Ukbaa

Well-known member

24 sn. bekleyiver kardeş.

uður1

Well-known member

24 sn. Bekleyiver kardeş.

aslında 90 saniye yani 1dkden fazla 30 saniye hemde toplamda 1dk 30sn oluyor haksızlık oluyor biz üyelere adminlerde modlarda niye yokda bize böyle engellemeler koyarak bizi pc karşısında lüzumsuz bekletiyorsunuz zaman benim için çok değerlidir zaman kaybını hiç sevmem hiç tahammülümde olmaz........çileden çıkıyoruz biz burda bunu siz yaşamadığınız için size göre hava hoş oluyor tabikide değilmi bizi niye hep eziyorlar böyle işkenceyide saniye işkencesini ilk bu forumda gördüm..botlar zaten mesaj yazamaz bence üyelerden sn sınırı kaldırılsın acilen.selametle.ve dua ile.saygılarımla.........

FaKiR

Meþveret Bþk.

aslında 90 saniye yani 1dkden fazla 30 saniye hemde toplamda 1dk 30sn oluyor haksızlık oluyor biz üyelere adminlerde modlarda niye yokda bize böyle engellemeler koyarak bizi pc karşısında lüzumsuz bekletiyorsunuz zaman benim için çok değerlidir zaman kaybını hiç sevmem hiç tahammülümde olmaz........çileden çıkıyoruz biz burda bunu siz yaşamadığınız için size göre hava hoş oluyor tabikide değilmi bizi niye hep eziyorlar böyle işkenceyide saniye işkencesini ilk bu forumda gördüm..botlar zaten mesaj yazamaz bence üyelerden sn sınırı kaldırılsın acilen.selametle.ve dua ile.saygılarımla.........

90 sn için bu kadar laf kalabaligi yapilir mi mubarek.
Hem nerden biliyorsunuz admin ve modlara da ayni uygulamanin yapilmadigini?

Elif_Gibi

Well-known member

biraz nefes alın diye adminler böyle bişey düşünmüştür belki de

uður1

Well-known member

90 sn için bu kadar laf kalabaligi yapilir mi mubarek.
Hem nerden biliyorsunuz admin ve modlara da ayni uygulamanin yapilmadigini?

herhalde bizde burda bunun uzmanlığını yapmış tez hazırlamış üniversitesini okumuş insanlarız...burdan ondan biliyoruz o yüzden yaniki....

Huseyni

Müdavim

Bu önlemler bilhassa ardı ardına forumla alakası olmayan ve düzensiz konu açan üyeler yüzünden alınıyor uğur kardeş. Haliyle herkes bundan hissesini alıyor. Bahsini ettiğim üyelerimiz biraz anlayış gösterebilselerdi böyle önlemler almak zorunda da kalmazdık. Dua ile.

uður1

Well-known member

Bu önlemler bilhassa ardı ardına forumla alakası olmayan ve düzensiz konu açan üyeler yüzünden alınıyor uğur kardeş. Haliyle herkes bundan hissesini alıyor. Bahsini ettiğim üyelerimiz biraz anlayış gösterebilselerdi böyle önlemler almak zorunda da kalmazdık. Dua ile.

günAH DEĞİL Mİ ABİ..........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...