Elveda Dostlar Susma Ve Gitme Zamani..

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Selamün Aleyküm Degerli kardeslerim..

Rabbimiz(Celle Celaluhu) Söyle Buyuruyor...

'' İnnellezine Amenu ve Amilus Salihati Se Yec'alu Lehumur Rahmanu Vudda '' ( İman Edip Salih Ameller İşleyenler İçin Rahman Bir Sevgi Kılacaktır ) ... Meryem Süresi... 96.

Sevgili kardeslerim Risaleform,net,deki birlikteligimizin sonuna gelmis bulunuyoruz Rabbimin rizasina nail olmak icin elimizden geldigince faydali paylasimlarda bulunmaya ve yapilan ders,lerden istifade etmeye calistik..

Sahsima gösterdiginiz ilgiden dolayi Buradan Hepinize Tek Tek Tesekkür Ediyorum... Rabbim cümlenizden razi ve memnun olsun insallah...

Rahman (Celle Celaluhu) Cümlemizi İstikametten ve Sırat-i Mustakim'den Ayirmasin...
Gönlümüz sessizce gitmeye razi olmadi Bir seneden fazladir beraberiz olurya eğer bilerek veya bilmiyerek aramizda bir hak vasil olduysa bir kalb kirdiysam herkezden ayri ayri özür dilerim.. Hakkinizi helal edin insallah...... Benden Yana Hakkim Varsa Ebeden Helaldir...Dua,larinizda bu kardesinizide unutmayin insallah..

Birliginiz beraberliginiz daim olsun...
Rabbim yar ve yardimciniz olsun...
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi

ABDULLAH...Gurbetde islam...

Huseyni

Müdavim
Ve aleyküm selam Abdullah abim.
Allah cc. burada vermiş olduğunuz emekleri zayi etmesin.
İstifade edenler sayısınca kat kat versin sevabını. AMİN.

Hak namına ne varsa bizden helal olsun.
Gurbetteki tüm kardeşlerimize de selam olsun, hayırlı Cumalar.
Allaha emanetsiniz.

heysem

Well-known member
ve aleykum selam abi hayirdir insALLAH neden veda ediyorsunuz .
Problem yoktur insALLAH .

Rabbim sizdende razi ve hosnut olsun hakkimiz helaldir her daim
Lakin sizi aramizda görmekten de her zaman mutluluk duyariz.
selam ve dua ile

teblið

Vefasýz
Aleykum selam;hacıı abim;

Sanırım şu forumda en şanslı benim sizi yakından tanıdığım için;Çok isterdimki buradaki müslümanlarında sizi yakınen tanıyabilmelerini ,;

Abi başlığınız beni hem şaşırttı hemde çok çok üzdü;Siz benim burada en büyük dayanağımsınız,bunu çok iyi biliyorsunuz abim;

Hatta tebliğin buraya gelmesine sebep kişide sizsiniz abim;

Gönlüm razı değil dir gidişinize hemde hiç;bence bizlerin siz büyüklerimizden çok daha fazla istifade etmesi gerekiyordu;

Üzgünüm üzgünüm üzgünüm;

Madem tebliği siz getirdiniz ,o zaman tebliğ içinde bir başlık açın alıp götürüyorum diye olurmu abi;

Ve zannetmiyorum ki buradaki müslümanların sizi kolay kolay bırakacaklarını..bir kez daha düşün abim lütfen....

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Hayirdir mubarek susma zamani ne demek? Bir kusurumuz mu oldu ?
Nereye gidiyorsunuz? Kim gitmenize izin veriyor?

Selamün Aleyküm..

Degerli kardesim Kendi kusurumu baktikca sizlerin sevgi ve güzelliklerinizden baska bir sey görmedim
Rabbim cümlenizden razi olsun ..Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.
demis atalar internet aleminden biraz uzak durmak amacimiz..

Kapimiz acik firsat buldukca sizleri ziyaret ederiz insallah..

Aleykum selam;hacıı abim;

Hatta tebliğin buraya gelmesine sebep kişide sizsiniz abim;

Üzgünüm üzgünüm üzgünüm;

Hassasiyetin icin Tesekkür ederim Degerli kardesim sen üzülme sevin sevinki senin bu güzel insanlarla tanismana vesile olduysam Rabbime hamdü senalar olsun ne iyi yapmisim senin yerin bu seckin Müslümanlarin yani onun icin rahatim..Belliki benim biraz degisiklige ihtiyacim var ya nasip diyelim insallah...

FaKiR

Meþveret Bþk.
Selamün Aleyküm..

Degerli kardesim Kendi kusurumu baktikca sizlerin sevgi ve güzelliklerinizden baska bir sey görmedim
Rabbim cümlenizden razi olsun ..Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.
demis atalar internet aleminden biraz uzak durmak amacimiz..

Kapimiz acik firsat buldukca sizleri ziyaret ederiz insallah..

Hassasiyetin icin Tesekkür ederim Degerli kardesim sen üzülme sevin sevinki senin bu güzel insanlarla tanismana vesile olduysam Rabbime hamdü senalar olsun ne iyi yapmisim senin yerin bu seckin Müslümanlarin yani onun icin rahatim..Belliki benim biraz degisiklige ihtiyacim var ya nasip diyelim insallah...

arayi fazla açmayin o halde mubarek, hakkinizda hayirlisi olsun herdaim. Selam ve dua ile...