site arama motoru çalışmıyor üstteki..

harp

Well-known member
sitenin birçok eksikliği hala var ve düzeltilmemiş..profil resmi koymak bile yasak diyor uyarı veriyor nedeninide yazmıyor Allah rızası için şu sorunları teknik adminlerimiz değerli abilerim site başkanlarım düzeltsinler artık bir zahmet...düzeltirlerse seviniriz mutlu ca güzelce geçinip gideriz yahu..yani....kaç gün oldu..değilmiyahu.dime yani....selametle ve dua ile.....

harp

Well-known member
Inş. Düzelir birde şu üstteki top 16 üye ve başlıkların bulunduğu çerçeveli kısımda her yerde gözükmesin nereye gitsem o da çıkıyor olmuyor iyi böyle olunca doğrusu....bunuda inş. Düzeltirler...amin.ecmain..dua ile....

harp

Well-known member
yahu sitenin eski hali açıkça ve netçe söylemek gerekirse daha süperdi iyiydi şimdi yeni hali blog sayfaları hiç iyi olmamış..diğer özellliklleride çok kötü.mümkünse siteyi eski forum haline getirirseniz çok seviniriz selametle ve dua ile...

harp

Well-known member
Belirttiğiniz problemleri araştırdım bende hiçbiri yok..
nasıl yok abi forumun altında forumları okundu kabul et sayfasının yanında forum adminlerini göster diye link vardı ya hani o link vardı sonra gitti....siz site sahibi olduğunuz için görüyorsunuz siteye üye olun bakın isterseniz...ben hiçbir zaman yalan söylemem bunuda bilesiniz...nerde bana gösterin linkini verin ispatlayın o zaman yahu....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
nasıl yok abi forumun altında forumları okundu kabul et sayfasının yanında forum adminlerini göster diye link vardı ya hani o link vardı sonra gitti....siz site sahibi olduğunuz için görüyorsunuz siteye üye olun bakın isterseniz...ben hiçbir zaman yalan söylemem bunuda bilesiniz...nerde bana gösterin linkini verin ispatlayın o zaman yahu....

O lüzümsuz sayfa evet artık yok..

harp

Well-known member
O lüzümsuz sayfa evet artık yok..
neyse hayırlısı olsun ama ben o sayfanın olmasını isterdim...kimin ne olduğunun daha iyi anlaşılması için..bana göre lüzumsuz bir sayfa değil açıkçası..ZATEN KENDİ İSİMLERİNİZ YAZIYOR DİYELİMKİ POLİS GELDİ SİTEYE MERAK ETTİ ADMİNLERİ VE MODLARI VE BİRİNİ ARIYORDU İLK BAŞTA SİTE YÖNETİMİNE BAKAR SONRA ÜYELERİ İNCELER HERKES BAKAR YANİ BEN BELKİ GÜNDE 40 DEFA FORUM ADMİNLERİ SAYFASINI İNCELEYEN BİRİSİYİM...NİYE BU GEREKLİ SAYFAYI LÜZUMSUZ OLARAK GÖRÜPDE KALDIRDIĞINIZA ÇOK ŞAŞIRDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM...İNŞ. BÖYLE DEDİĞİM İÇİN BANA KARŞI TUTUMLARINIZ DEĞİŞMEZ..ZATEN HANİ HAKLI OLMA PAYIM .%50 ile 50 yani eşit aslında abim kalbinizi kırdıysam özür dilerim HAKKINIZI HELAL EDİN İNŞ....KUL HAKKINA GİRDİYSEMDE HAKKINIZI HELAL EDİN İNŞ.....YANİ... GEREĞİNİ ARZ EDERİM.......EN DERİN SAYGILARIMLA............selametle ve dua ile..
MADE İN HARP....