Lütfen Yardım

TeFaNi1

Well-known member
Hoşgeldiniz kardeşim.Hayırlı olsun üyeliğiniz Daim olun inşaallah.

Profil mesajlaşma bölümümüzü kullanabilmeniz için 150 msj barajımızı aşmanız gerekmektedir.
Forumumuzu gezip istifade ederken zorlanmadan doldurabilirsiniz inşaallah.

Hayırlı paylaşımlar dileriz.

Selam ve dua ile..

YILDIZNAME

Well-known member
Bende soru sorarak yada yardım almak için rahatsız etmek istemiyorum maşaALLAH hemen yardımcı olduğunuzu bildiğim için yine sorma cesaretimi toplayarak soruyorum size göre basittir de bilgi verirseniz memnun olurum hit nedir?Yanında sayılar oluyor 25 gibi ne işe yarıyor bu puanlar nerde kullanılıyor?Bunlar kim topluyor,kim veriyor?Selamlar ,teşekkürler.

Merih

Well-known member
Bende soru sorarak yada yardım almak için rahatsız etmek istemiyorum maşaALLAH hemen yardımcı olduğunuzu bildiğim için yine sorma cesaretimi toplayarak soruyorum size göre basittir de bilgi verirseniz memnun olurum hit nedir?Yanında sayılar oluyor 25 gibi ne işe yarıyor bu puanlar nerde kullanılıyor?Bunlar kim topluyor,kim veriyor?Selamlar ,teşekkürler.

Bahsini ettiğiniz Profil kısmındaki Toplam Ziyaretçi Hiti yazan kısım sanıyorumki Oradaki Hit ve Rakamlar O Profilin sitedeki kullaıcılar tarafından kaç kere ziyaret edildiğini gösteren sayaçtır. Yani 25 Rakamı yazıyorsa orada bu demektir ki o Kullanıcının Profiline 25 defa sitedeki diğer üyeler ve ziyaretçiler giriş yapmışlar.