Gönülsızım Kardeşim Yeni Yaşın Hayırlar Getirsin

TeFaNi1

Well-known member
Ailemizin güzide üyelerinden güzel yürekli Gönülsızım kardeşimizin doğum gününü yürekten kutlar,yeni yaşının hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Canım kardeşim ; Şuan yüreğin en çok ne için çarpıyosa Rabbim onu sana en hayırlı haliyle nasib eylesin.Sevdiklerinle nice mutlu yıllara...

Üstadımıza bu ney de bizden hediye olsun. Pastayı bayramdan sonra keselim zira baklava ve tatlıdan yer kalmadı :)

ney.jpg

GÖNÜLSIZIM

Well-known member
ahh ablam benim sağolasın Rabbim razı ve hoşnut olsun bu güzel duaların ve hediyen için inan çok mutlu oldum iyiki varsınız Rabbim dosluğumuzu baki eylesin inş....

benim için düşündüklerinin kat kat mislini sanada nasip eyesin inş...

GÖNÜLSIZIM

Well-known member
[GOOGLEVID]-1654937571827847190[/GOOGLEVID]

Neyi getirdik sesini de getirelim bari....

Bak Gönülsızım bu ezgiler mutlaka repertuarında olsun biz de dinleyelim inşaallah...:dft012:

doğum gününüz kutlu olsun Allah cc sağlıklı sıhhatli imanlı hayırlı uzun ömür versin inşAllah..

turkiye_yaspasta_siparisi3530.jpg

tempdkirmizikalpkutlama.jpg

rabbim yeni yaşınla hayırlar getirsin, maddi manevi sıkıntılarını gidersin inşallah..
doğum günün kutlu olsun kardeşm...

Yeni yaşınız hayırlar getirsin inşaallah. Allah hayırlısından ve uzunundan hizmet dolu bir ömür nasib eylesin. AMİN.

Sağlıklı, huzur dolu nice yıllar dilerim. Doğum günün kutlu olsun :gül:

Dogum gununuz kutlu olsun kardes, Rabbim hayirli berketli hizmet dolu bir omur nasip etsin.

Dogum gününüz kutlu olsun gönülsizim.ALLAH c.c hayirli ve sihhatli ömürler versin.
Yukaridaki pasta nefis görünüyor bir parcacik hakkim var sanirim .:003:

saglıklı huzur dolu mutlu umutlu nice yıllara inşallah
yeni yaşınız hayırlı olsun

Ömrünüz hayr olsun mübareğim,
Dogumgününüz kutlu olsun..

Yeni yasiniz kutlu olsun kardesim,hayirlara vesile olsun insAllah.

Rabbim hayırlı ömürler versin...

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum can kardeşlerim Rabbim razı ve hoşnut olsun iiki varsınız inanın çok mutlu oldum benim için düşündüklerinizin ettğiniz duaların kat kat mislini Rabbim sizlerede nasip etsin inşeAllah...

Rabbim dostlğumuzu kardeşliğimizi baki eylesin...

cümlemizede hayırlı bereketli kendi rızası istikametinde geçireceğimiz bir ömür nasip eylesin...

baki muhabbetle...