Flaş flaş flaş.....

Turab3

Well-known member
hubbuhra tebrikler kardeşim...Vatana millete hayırlı olsun..aslında 41 pare top atışı yapacaktım ama bunları bulabildim kardeşim idare et artık:)

Fireworks001.jpg

FaKiR

Meþveret Bþk.
kararınıza saygı duyuyorum bana msjla alakalı diye bilgi verilmişti. önemli değil. peki özel msj ne ile alakalı

teşekkür ederim vefa ender ne demek peki

mütevazi yöneticimiz benimde yok çok şükür bana forum hakkında biraz bilgi verirmisiniz

Es selamu aleykum hubbuuhra kardesim ;

Dost üyelerimiz, yani 150 mesaja ulasan kardeslerimiz, profilden mesaj gonderme sistemini kullanabiliyorlar. Lakin özel mesaj sistemi mesveret amaçli yonetimdeki kardeslerimize mahsus bi durum.

Vefa ender uylerimizde, adindan da belli olacagi gibi, forumumuzda bizlerle uzun zamandan beri beraber olan kardesler.

Forum kullanimi hakkinda gerekli bilgileri yonetici kardeslerimizden sorabilirsiniz.

Selam ve dua ile...

nijel

Active member
hubbuuhra kardeşim tebrik ederimm...
Hayırlı olsun Dost Üyeliğin..
Siz töreni yapmışsınız bile ben geç kalmışım sanırım :)

hubbuuhra

Well-known member
Es selamu aleykum hubbuuhra kardesim ;

Dost üyelerimiz, yani 150 mesaja ulasan kardeslerimiz, profilden mesaj gonderme sistemini kullanabiliyorlar. Lakin özel mesaj sistemi mesveret amaçli yonetimdeki kardeslerimize mahsus bi durum.

Vefa ender uylerimizde, adindan da belli olacagi gibi, forumumuzda bizlerle uzun zamandan beri beraber olan kardesler.

Forum kullanimi hakkinda gerekli bilgileri yonetici kardeslerimizden sorabilirsiniz.

Selam ve dua ile...

ve aleyküm selam fezapilotu abi mesaj falan çok önemli değil DOST ÜYE yazıyorya bu benim için yeterli. ama sormam gereken çok önemli bir soru var bunu kime sorabilirim.