Tsekkür mesaji

heysem

Well-known member
Tesekkür mesaji

Sizlerle birlikte olmaktan ve bu ortami teneffüs etmekten cok cok mutluyum .Bizlere böyle güzel ve faydali ortamlar sunan bütün kardeslerime mütesekkirim.Uhuvvetlik rüzgarlarinin estigi bu ortamin daha nice güzel paylasimlara vesile olmasini dilerim.Bu arada dost üyelige terfiye ettim darisi bütün yeni üye olan kardeslerimin basina.Rabbul Alemin cümlemizi kendisine hakiki manada bir kul eylesin .Hizmetinden ayirmasin. Amin.

akna

Well-known member
Cevap: Tesekkür mesaji

Sizlerle birlikte olmaktan ve bu ortami teneffüs etmekten cok cok mutluyum .Bizlere böyle güzel ve faydali ortamlar sunan bütün kardeslerime mütesekkirim.Uhuvvetlik rüzgarlarinin estigi bu ortamin daha nice güzel paylasimlara vesile olmasini dilerim.Bu arada dost üyelige terfiye ettim darisi bütün yeni üye olan kardeslerimin basina.Rabbul Alemin cümlemizi kendisine hakiki manada bir kul eylesin .Hizmetinden ayirmasin. Amin.

AMİN ELFÜ ELFİ AMİN
CAN KARDEŞİM BİZDE SENLE VE SENİN GİBİ MÜBAREK KARDEŞLERİMİZLE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ RABBİM PAYLAŞIMLARIMIZI HAYIRLISIYLA DAİM EYLESİN İNŞALLAH DOST ÜYELİĞİNDE HAYIRLI OLSUN..:gül:

topraktoprak

Well-known member
Cevap: Tesekkür mesaji

Allah razı olsun kardeşim,:)
bizde sizi aramızda görmekten çok mutluyuz,
Rabb"im muhabbetimizi baki eylesin.
Değerli paylaşımlarınızın devamını diliyorum...:gül: