Assalamu alaykum kardes,ler

abdurohim

Member
kardes,ler s,u xabarni rusyada duran kardes,imiza go'nderin INS,Allah Ben cep ile go'nderebilmiyorim gim go'nderse s,i konude go'nderdim diye cevab yazsin ins,allah adres
İbrahim SALİHOĞLU Rusya Moskova uhuvvet@msk.net.ru
selam alekum kardes, bir kardes,imiz s,i xabari size go'ndereveris,imi istediler Selam alekum kardes,
ben yabanci memleketden rusyaya geldim kardes,ler ile muhabara edis,ni istiyorim amma rusyada duran kardes,ler adreslerini ceplerini dahi bilmeyeceg'im sizi adresinizi risaleinur site adminleriden aldim, INS,Allah bana tel yapin cep tel ile muhabara edeylik Ben cep ile interneta calis,iyorim s,i icin adresiniza xabar go'nderebilmedim pocta adres ile muhabara yapabilmeyeveg'im s,i icin tel yapin diyorim cep tel ..................... Allah hepsimizden razi olsun .

Merih

Well-known member
abdurohim kardes size messenger adresimi vermistim eklemediniz sanirim adresimi messenger adresimi eklerseniz size yardımcı olmaya calisicam insallah

abdurohim

Member
abdurohim kardes size messenger adresimi vermistim eklemediniz sanirim adresimi messenger adresimi eklerseniz size yardımcı olmaya calisicam insallah
Kardes, ben ceptel ile interneta calis,iyorim bilmeyeceg'im messenger veya mailru pochta adresi ile muhabara yapis,ni s,i icin sizlerden yardimci olun
uhuvvet@msk.net.ru s,i adresa go'nderin diyorim xabarimi kardes,ler go'nderin veren adresima turkçeni dahi iyi bilmem s,i icin interneta iyi calis,e bilmeyeceg'im xabarimi go'nderin INS,Allah