SeLamun Aleyküm

Ruveyda2

Yeni Üye
WwW.MusLumanLarNeT.CoM Yeni Adresimiz Buradada İnşaallah Tüm Kardeşlerimizin Paylaşımlarını Bekleriz... Bu siteyi açmamızdaki sebeblerimizden biride uzun zamandır sanal ortamda belirli sitelerde yetkiler aldık vardığım nokta ise şu oldu koca bir hiç neden mi...
birçok sitede kardeşlerimize gerektiği gibi adil davranılmıyor portallar ise keza yine aynı bir portala giren 200 kişi varsa bu 200 kişiden sadece emin olunuz ki maksimum 10 kişi sohbet ediyor bu 10 kişiden ise 1 kişi ya var ya yok ümmet-i Muhammed’e faydalı olmaya çalışan.

işte bizde bu konuda hakikaten iyi bir ortam oluşturmak istedik bir site açtık ve şu an bizde portalı kapatma aşamasındayız ve sadece forum olarak hizmet vermeye çalışacağız inşaallah faydalı olabiliriz ve bu yazımızı okuyanlarında paylaşımlarını muhakkak bekliyoruz niyetimiz Allah için olsun Kafi... Vesselam

Merih

Well-known member
Sitenizi ziyaret ettim lakin Tasarımınız çok basit olmuş gerçeği söylemek gerekirse Wordpress sistemini kullanarak kullanışlı bir tema bularak ki piyasada birçok var Portal tarzı birşeyler yapabilirsiniz. Artık Arama motorları Güncel içerikli web sitelerini çok daha ön planda tutuyor bu tarz sitelerin miladı maalesefki doldu

Garib

Well-known member
Sitenizi ziyaret ettim lakin Tasarımınızın çok basit olmuş gerçeği söylemek gerekirse Wordpress sistemini kullanarak kullanışlı bir tema bularak ki piyasada birçok var Portal tarzı birşeyler yapabilirsiniz. Artık Arama motorları Güncel içerikli web sitelerini çok daha ön planda tutuyor bu tarz sitelerin miladı maalesefki doldu
abi bzde anlasadık ddeini :015::gül::005:
nesse hayırlı olsun steniz bana burası yetio cok bile gelio sahsen