Maalesef Siz, animasyonlu Grfaik yükleyemezsiniz

bardak

Well-known member
Bende önceden yükleyemiyordum ama artık yükleyebiliyorum...Bu bildiğim kadarıyla mesaj sayınızla alakalı bişey...
Çalışmaların biraz çok olması gerek...Hadi kolay gele...Her gülün dikeni vardır malum...;)

evvab

Well-known member
bende yeni konu açamıyorum bir resim yüklemek istedim yapamadım :(mesaj sayımı coğaltmak için paylaşımlar yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yada nerden öğreneceğimi:(yardımcı olursanız sevinirim.

zerrat

Well-known member
Hayırlısı olsun,forumda birtakım kurallar olmak zorunda elbette,anlayışla karşılıyoruz.Hayırlı çalışmalar,kolaylıklar diliyoruz.

Þefkat_

Well-known member
bende yeni konu açamıyorum bir resim yüklemek istedim yapamadım :(mesaj sayımı coğaltmak için paylaşımlar yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yada nerden öğreneceğimi:(yardımcı olursanız sevinirim.
Anladığım kadarıyla paylaşım için konu açamıyorsunuz.Siteyi kapatmadan yukarıda Dosya yazan yere tıklıyorsunuz.Yeni sekme açıyorsunuz internet çıkıyor boş dosya çıkıyor yukarıda yine ev resmi var ona tıklayınca internete bağlanıyorsunuz.İstediğiniz bir konuyu yazıyorsunuz çıkınca beğendiğiniz mesela(hadisler)kopyalayıp siteye yapıştırıyorsunuz.İnşaalah yardımcı olmuşumdur.Bildiğim kadarıyla söyledim bilen kardeşler daha yardımcı olabilirler:)