HüzüN BuğusU (Gülşah'ım ) Hayırlı ömürler...

bardak

Well-known member
Bu satırlar,sana dostluk sadakatimi tazeleyişimdir!

Daha evvel kimselerin söylemediği sözlerle başlamak isterdim bu yazıya.. Noktası, virgülü olmak isterdim bir Ekim akşamı yazılan bu yazının.. Yıldızlar koymak isterdim her cümlenin sonuna.. Ve etrafını güllerLe donatıp, gülümseyen suratlar yapmak isterdim ki, herkes anlasın bir dostluk yazısı, bir doğum günü yazısı oLduğunu..

Takvimlerden bir yaprak düştü ve ömüre bir gün eklendi.. Takvimler yazmaz belki günün önemini ama ‘dost takvimi’mizde vardır, bugünün önemi… Bir insanı (hele bu sen olunca) anlatamamanın verdiği eziklikle ve üç kuruşluk sözlerimle konuyu ben açmak istedim...
Bugün içimde belirsiz bir hüzün varken, belirli bir sevinç var.. Bu sevincin sebebi de, yüreği engin denizler kadar geniş oLan Gülşah’ın doğum günü olması… Arkadaşlıkların, dostlukların, güvenin, sevginin ve saygının sorumsuzca tüketildiği..İlişkilerin tamamen menfaat ve çıkar ilişkilerine dönüştüğü bu ortamda seninle karşıLaşmak benim için büyük bir şans oLdu.. TeşekkürLer "GÜZEL İNSAN"

Sevgili Gülşah'ım...Nam-ı diğer HüzüN BuğusU

Sana neler yazılır ,cümleler nasıl bir araya getirilir seni anlatmak için bilmiyorum ki...

Ama şunu iyi biliyorum...o küçücük yüreğinde kocamann dağları taşıdığını...Her ne olursa olsun, hayata gülümsemeyi inatla ben burdayım demeni çok iyi biliyorum ....E cadısın tabiki:)

Değer verdiğin aile'ye sahip olman ve hayatın boyunca mutlu ,huzurlu yaşamanı dilerim...

Rabbim elini tutsun hiç bırakmasın...İki cihanda da gülenlerden olasın..

İyiliklerden, iki yakan bir araya gelmesin:)

Seviliyorsun ...ve bunu unutma olur mu bitanem...Hoş sevmesemde zorla sevdirirsin sen kendini:p

Muhabbetle..sağlık sıhhat afiyetle kal....

Doğum günün kutlu olsun.. İyi ki varsın.. Var/olasın..

mihrimah

Well-known member
MaşaALLAH BarekALLAH...
Ne güzel bir yazı böyle kardeş, kıskandım valla..:U:
Bizim hiç sevenimiz yok:p, biz yöneticiler hep garibiz:021:sadece cumadan cumaya, cuma tebrikleri alıyoruz:(.....:005::005:
Muhabbetin latifesi bir yana böylesi güzel dostlukların olduğu bir sitede vazifeli olduğum için çok mutluyum.
Muhabbetiniz baki olsun inş.

VUSLAT

Well-known member
Hüzün BuğusU (Gülşah'ım)
sevgili kardeşim, sadakatli dostuma yine sevgilerimle....
burda olmam ve burada olmandan dolayı çok mutluyum iyiki varsın iyiki tanıdım seni...
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

dostluk2dhadis2ejpgce8.jpg

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri, mutlulukları ve sevinçleri, ailenle birlikte sana vermesini diliyorum..
003.gif
bu kalpler senin için
,b
ir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle..
001.gif
005.gif

derlerki bir insanı farketmek için, 1dakika lazımmış....
Onun hakkında fikir yürütebilmek için 1saat...
O ndan hoşlanabilmak için 1 gün...
Onu sevebilmik için 1hafta...
Ama onu unutabilmek için bir ömür yetmezmiş...

dostluk09.jpg
Dostluğun kolları uzundur, gerçek dostları sarmalayacak kadar...
Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir...

010.gif
Hakikate bağlı kulsun
Kötülükler uzak dursun
Mutlu etsin yaradan
Ne muradın varsa olsun...
Bu lisan güzel lisan
Gönlü zengin güzel insan
Sözün hak yolun güzel
Başarılı etsin yaradan...
Hak yardımcın olsun senin,
Mutlu olsun geleceğin.
Bir kul hakka koşar ise,
Hak kucaklar bilmiş olsun....
014.gif

TeFaNi1

Well-known member
Bu satırlar,sana dostluk sadakatimi tazeleyişimdir!

Daha evvel kimselerin söylemediği sözlerle başlamak isterdim bu yazıya.. Noktası, virgülü olmak isterdim bir Ekim akşamı yazılan bu yazının.. Yıldızlar koymak isterdim her cümlenin sonuna.. Ve etrafını güllerLe donatıp, gülümseyen suratlar yapmak isterdim ki, herkes anlasın bir dostluk yazısı, bir doğum günü yazısı oLduğunu..

Takvimlerden bir yaprak düştü ve ömüre bir gün eklendi.. Takvimler yazmaz belki günün önemini ama ‘dost takvimi’mizde vardır, bugünün önemi… Bir insanı (hele bu sen olunca) anlatamamanın verdiği eziklikle ve üç kuruşluk sözlerimle konuyu ben açmak istedim...
Bugün içimde belirsiz bir hüzün varken, belirli bir sevinç var.. Bu sevincin sebebi de, yüreği engin denizler kadar geniş oLan Gülşah’ın doğum günü olması… Arkadaşlıkların, dostlukların, güvenin, sevginin ve saygının sorumsuzca tüketildiği..İlişkilerin tamamen menfaat ve çıkar ilişkilerine dönüştüğü bu ortamda seninle karşıLaşmak benim için büyük bir şans oLdu.. TeşekkürLer "GÜZEL İNSAN"

Sevgili Gülşah'ım...Nam-ı diğer HüzüN BuğusU

Sana neler yazılır ,cümleler nasıl bir araya getirilir seni anlatmak için bilmiyorum ki...

Ama şunu iyi biliyorum...o küçücük yüreğinde kocamann dağları taşıdığını...Her ne olursa olsun, hayata gülümsemeyi inatla ben burdayım demeni çok iyi biliyorum ....E cadısın tabiki:)

Değer verdiğin aile'ye sahip olman ve hayatın boyunca mutlu ,huzurlu yaşamanı dilerim...

Rabbim elini tutsun hiç bırakmasın...İki cihanda da gülenlerden olasın..

İyiliklerden, iki yakan bir araya gelmesin:)

Seviliyorsun ...ve bunu unutma olur mu bitanem...Hoş sevmesemde zorla sevdirirsin sen kendini:p

Muhabbetle..sağlık sıhhat afiyetle kal....

Doğum günün kutlu olsun.. İyi ki varsın.. Var/olasın..

Ahh benim yüreğimin DOST köşesi ah benim canım kardeşim. 1 saattir belki 100 defa okuyup ağlıyorum.Bu satırları sana bir elimde mendil burnumu çeke çeke yazıyorum.:012::012:Ne yazsam da içimdeki Sen 'i anlatsam.Bütün güzel dileklerinin yüzlerce mislini versin Rabbim sana.İki dünyada senin dostluğundan mahrum etmesin beni.

Bende söz bitti güzel yüreklim .Geçirdiğim yılın en büyük kazancı bu mükemmel sitede sizler gibi mükemmel kardeşlerimi bulmak oldu.İyi ki varsınız ve hep orada kalın nolur...
Seni Allah için çok seviyorum canım kardeşim.Her daim dualarımdasın.:043:

TeFaNi1

Well-known member
MaşaALLAH BarekALLAH...
Ne güzel bir yazı böyle kardeş, kıskandım valla..:U:
Bizim hiç sevenimiz yok:p, biz yöneticiler hep garibiz:021:sadece cumadan cumaya, cuma tebrikleri alıyoruz:(.....:005::005:
Muhabbetin latifesi bir yana böylesi güzel dostlukların olduğu bir sitede vazifeli olduğum için çok mutluyum.
Muhabbetiniz baki olsun inş.

Çok şükür Mihrimah hocam Elhamdülillah.Bu nimetin hakkını ömrümü versem ödeyemem.Sizleri haketmek için her daim çalışacağım söz.Amin Allah Razı olsun. Hep birlikte nice mutluluklara inşaallah...:K:

TeFaNi1

Well-known member
Hüzün BuğusU (Gülşah'ım)
sevgili kardeşim, sadakatli dostuma yine sevgilerimle....
burda olmam ve burada olmandan dolayı çok mutluyum iyiki varsın iyiki tanıdım seni...
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

dostluk2dhadis2ejpgce8.jpg

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri, mutlulukları ve sevinçleri, ailenle birlikte sana vermesini diliyorum..
003.gif
bu kalpler senin için
,b
ir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle..
001.gif
005.gif

derlerki bir insanı farketmek için, 1dakika lazımmış....
Onun hakkında fikir yürütebilmek için 1saat...
O ndan hoşlanabilmak için 1 gün...
Onu sevebilmik için 1hafta...
Ama onu unutabilmek için bir ömür yetmezmiş...

dostluk09.jpg
Dostluğun kolları uzundur, gerçek dostları sarmalayacak kadar...
Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir...

010.gif
Hakikate bağlı kulsun
Kötülükler uzak dursun
Mutlu etsin yaradan
Ne muradın varsa olsun...
Bu lisan güzel lisan
Gönlü zengin güzel insan
Sözün hak yolun güzel
Başarılı etsin yaradan...
Hak yardımcın olsun senin,
Mutlu olsun geleceğin.
Bir kul hakka koşar ise,

Hak kucaklar bilmiş olsun....
014.gif

Canım canım canım vuslatım.Ömür yolunda artık olgunluğun omuzlarıma çöktüğünü hissettiğim bu günde içimdeki çocuğu sevindirdiniz.Sadece yüreğini ortaya koyanların yürekleriyle sevenlerin olduğu bu güzel yerde olmak mükemmel...Yolunuzu yoluma düşüren Rabbime binlerce hamd olsun.Yazamıyorum titriyorum iyi ki varsınız..:012::012::012::043:

bardak

Well-known member
.. .. .. ..
sizin gibi dostlarla aynı forumda, aynı çatı altında olmaktan o kadar mutluyum ki bu sözler az bile bence....

Rabbim ilminizi ve gönlünüzü genişletsin..

Hepinize tek tek cevap vermek isterdim ama bununla idare edin bu seferlik...

Gülşah can herşeyin en güzeline hak ediyor onun yüreğinde ki güzelliklerin zerresi bunlar...

Şerler sizlerden uzak olsun,hayırlar yakanızı bırakmasın!

Selam ve dua ile..

Tekrardan Mutlu yıllar Fıstığım...:021:

FaKiR

Meþveret Bþk.
Bayramdan bayrama abla diyecegim diye anlasmistik Gulsah ablamizla, bugunde sizin bayraminiz sayilir... :)

Dogum gununuz kutlu olsun Gulsah ablacim, Rabbim hayirli , hizmet yolunda gecirebileceginiz bereketli bir ömür nasip etsin, ve Genclik nimetlerinizi daim kilsin insallah (amin)

Gönül isterdi ki ablamiza dogum gununde güzel bir hediye verelim,
lakin bu samimi sevgi ve sayginin sanalda yasanmasi sartlarimizi biraz zorlastirior. :)

Bu nedenle gulsah ablama manevi degeri cok yuksek olan bu kutucugu armagan etmek isterim....
hediye_kutusu-9.png

Hatim sorumlusu kardesinden , ablasinin ruhuna bir cevsenul kerim okunsun insallah.

Selam ve dua ile...