Ayın Üyesini Seçiyoruz...(Ekim 2009)

3 üye seçebilirsiniz...

• Aiþe

Kullanılan: 9 24.3%
  • anarkh

Kullanılan: 10 27.0%
  • ANDELÝB

Kullanılan: 5 13.5%
  • bardak

Kullanılan: 29 78.4%
  • ekrm ackgz

Kullanılan: 4 10.8%
  • Gülþah Öztuna

Kullanılan: 5 13.5%
  • nimet06

Kullanılan: 9 24.3%
  • nuktepira

Kullanılan: 12 32.4%
  • Nurolog

Kullanılan: 6 16.2%
  • Tambur

Kullanılan: 12 32.4%

• Kullanılan toplam oy
    37

ebrar172

Well-known member
Sevgili tevhid gen forum üyeleri...
Ekim ayı ayın üyesi listesini hazırlamış bulunmaktayız , geçen ay olduğu gibi listeden üç isim işaretleyeceksiniz.Tekrar hatırlatıyorum liste alfabetik isim sırasına göre hazırlanmaktadır herhangi bir hiyerarşik sıralama mevcut değildir...

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

Selamlar...
Tevhid Gen Forum Yönetimi....

VUSLAT

Well-known member
bak sen birileri süper hızla ilerliyor:021:
eh bizde oyumuzu kullandık
nasip kiminse o seçilsin
hım seçilen kişiden çok şey bekliyoruz:H: ona göre dermişim...sonrada demişim

bardak

Well-known member
laleler.jpg

Ne kadar anlamlı,ne kadar hoş,ne kadar gurur verici...Çok duygulandım bu seçim de...

Ayna...diyince hep aklıma ;
Efendimize bakan 2 şahsiyetin biri güzeli görürken ,diğerinin olumsuzlukları görmesi...Ve bu iki görüştede Güzeller güzeli Efendimiz'in "Haklısınız"demesi...Şaşıran sahabenin nasıl olur? hikmeti nedir? bunun diye sorması üzerine...

Efendimizin "ben aynayım,bana bakan kendini gördü aynada"diye cevap vermesi gelir ve hep etkilemiştir beni...
Rabbim kardeşime güzellikler vermiş ve buda çok güzel yansıyor...

Ve aynalarımız hep derim ..Kir,den pastan uzak ,O'na çıkan hasletler göstersin..

"Söyle bana ayna kim güzel ?"diyen Cadı'nın aynası gibi üçkağıtcı olmasın aynalarımız:)

Aynamız O,yansımamız O olsun inşALLAH...

Yürekten teşekkür ederim...var/olun...Çok gevezelik ettim biliyorum ama gerçekten duygulandım:)

nimet06

Well-known member
yani can.bu kadar da mütevazi olma artıkın.bence sen her zaman hakediyorsun birinciliği.sen bir tanesin.herşeyin en iyisine layıksın.bak ağlamaya başlama tamam mı?:dft004:

bunlar senin için.:gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül:

mihrimah

Well-known member
Bu kadar güzel üyeler içinde seçim yapmak çok zooooor:( Hepsi birbirinden değerli, Allah cc hepinizden razı olsun arkadaşlar. Prosedür olarak bir kişi sıyrılıp çıkacaktır ama bilin ki hepiniz bu ailede ayın üyesisiniz. Çünkü hepinizden bir tane mevcut başka yok:)
Sizi çok seviyoruz, selam ve dua ile..

Ruh

Well-known member
Bu kadar güzel üyeler içinde seçim yapmak çok zooooor:( Hepsi birbirinden değerli, Allah cc hepinizden razı olsun arkadaşlar. Prosedür olarak bir kişi sıyrılıp çıkacaktır ama bilin ki hepiniz bu ailede ayın üyesisiniz. Çünkü hepinizden bir tane mevcut başka yok:)
Sizi çok seviyoruz, selam ve dua ile..

Beni beni :021::021: