selamün aleyküm

metalll

New member
Kadir geceniz mübarek olsun. Ben yeni üyenizim. özel bir konu hakkinda hocalarimdan fikir edinmek istemiştim. Lütfen bana yardimci olur musunuz. Allah razi olsun. Konunun içeriği mevlevilik.

mihrimah

Well-known member
Tabi size yardımcı oluruz lakin sorununuz her ne ise cümle cümle ileti yazmayın hepsini toparlayıp bir sayfaya yazın.

metalll

New member
çok çok özür diliyorum sizi çok iyi anliyorum şu anda. Benim diğer derdim bu konuyu sadece hocamla paylaşabilme gayreti. Buradan yazmam doğru olur mu acaba.

metalll

New member
Yaklaşik olarak 10 sene gibi konusu ayni olan rüya görmekteydim. Bu rüyanin bir anlaminin olduğunu düşünmekte ve bana ne anlatmaya çaliştiğini merak etmekteydim. önceki gece ayni rüyanin benzerini yaşadim. Sonunda benim hiç ama hiç ilgi duymadiğim fakat hayatimizda yerinin var olduğu mevleviliği anlatan detaylari aktaran şeyleri (çok net biçimde) gördüm. Bunun dişinda daha fazla detayi ve somut şeyleri şu an için sizlere açmamin doğru olmayacağini düşünüyorum. Farkli konumlarda merakimin giderilmesi için çalişacağim. Allah sizleredn razi olsun. Her zaman paylaşma ve dertleşme umutlari ile. Esselamün aleyküm

mihrimah

Well-known member
Yaklaşik olarak 10 sene gibi konusu ayni olan rüya görmekteydim. Bu rüyanin bir anlaminin olduğunu düşünmekte ve bana ne anlatmaya çaliştiğini merak etmekteydim. önceki gece ayni rüyanin benzerini yaşadim. Sonunda benim hiç ama hiç ilgi duymadiğim fakat hayatimizda yerinin var olduğu mevleviliği anlatan detaylari aktaran şeyleri (çok net biçimde) gördüm. Bunun dişinda daha fazla detayi ve somut şeyleri şu an için sizlere açmamin doğru olmayacağini düşünüyorum. Farkli konumlarda merakimin giderilmesi için çalişacağim. Allah sizleredn razi olsun. Her zaman paylaşma ve dertleşme umutlari ile. Esselamün aleyküm
Allah hayırlara çıkarsın rüyalarınızı.
Bu gibi durumlarda netten destek almak ne denli doğrudur tartışılır. Lakin rüya su gibidir, hangi kaba koyarsanız onun şeklini alır. Sizinde bu gibi rüyaları herhangi birine değilde, iyi rüya yorumlayan ilim ihlas sahibi biriyle paylaşmanız en doğru yoldur.
selam ve dua ile..