Tarihci Asker...

Tarihci

Marmara Tarih
Sevgili kardeşlerim ayın 12 sinde inşallah asker oluyorum.
Yedek Subay Komando

DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞİRDİR ISPARTA

Dualarınızı eksik etmeyip bu Tarihci kardeşinizi unutmayınız.. Varsa hakkım helaldir, sizler de haklarınızı helal ediniz..

ebrar172

Well-known member
Sağ Salimen gidip dönün inşaAllah Tarihci..
gönül isterdi ki en büyük asker nidalarıyla uğurlayalım ama malum sanal da ses versekte duyulmuyor...:)

Ne hakkımız var ki ve varsa da her daim helaldir , asıl siz hakkınızı helal edin mübarek az emeğiniz geçmedi...:U: sayenizde öğrendik şu forum nasıl kullanılır ilk öğretmenlerimden birsiniz Allah razı olsun her iki alemde...bunca zaman kalbimizi hiç kırmadınız Rabbim gönlünüzün her istediğine muvaffak etsin inşaAllah...Bunaltmasın...

Sayılı gün çabuk geçer derler ya ; su gibi geçsin emi..
Hayırlı teskereler Tarihci...
Ç yok !! sizi unutmaya kalkanlara itina ile hatırlatırız yahu..
icon10.gif

eee slogan neydi mübarek ?
istisna bensem kaideyi bozarım...
icon12.gif

Selam ve dua ile...

Lebbeyk

Well-known member
....ewet kaideleri bozan istisna
can kardeşim...
...gün geldi...
...an çattı...
...eşik gözüktü...
...asker ocağı kapısı açıldı...

...Yüce Mewlam sağsalim gidip gelmeyi nasip etsin inşAllah..:gül:

...haklar helaldir her daim...
...

...Asker Ocağında Yare Bakan Gözlere Selam Olsun...
..dua ile karagözlüm...

tmm.png

yesiltarihci.png

nimet06

Well-known member
Yüce Mevlam sağ salimen gidip gelmenizi nasip etsin.Hakkımız yok ama helal olsun kardeşim.Asıl sizin hakkınız var .sizler sayesinde Hak yolundayım inşallah.ALLAH (c.c) razı olsun.Isparta askerlik iyi diyorlardı tanıdık asker kardeşlerimiz. Allah(c.c) iki cihanda da yar ve yardımcınız olsun.Biz de buradan uğurlarız.Davul zurnalı falan.Nasıl bağırıyorduk....
En Büyük Asker Bizim Asker...

mihrimah

Well-known member
Allah hayırlı gidip gelmek nasip eylesin. Benim en çok üzüldüğüm ayrılıklardan biridir. Şimdi kara kara düşünmeye başladım kimle kavga edicem diye, neyse Allah ömür verirde burada olursak daha çoook tartışırız:)
Asıl siz hakkınızı helal edin Tarihçi çok kırdım sizi.:(
Bende mendilleri ufak ufak stok yapsam iyi olur yakında lazım olacak...Gerçekten çok zor bişey...

Ruh

Well-known member
Tarihci Asker...
Hayırlı teskereler diye moral veriyoruz oysa her veda sözcüğü, biraz da olsa burkar daha acemi bile olamamış kardeşimizi...

Hak Teala askerden önce askerde ve dahi askerden sonra her işinizi hayırlı kılsın kardeş...
Dualarımız cümle müslüman kardeşlerimizle inşaallah...
Allah'a emanet olunuz....

bardak

Well-known member
turk_bayragi.jpg

Bian askere gidesim geldi...Sırf bu güzel ve iyi dileklerinizi bende almak istediğim için...

Rabbim asker olabilmeyi sizede hissettirsin hakkıyla ne diyekkk...

Gidip,gelin,yola devam diyin...Bizde takibimizi devam ettirelim...

En büyük askerler bizim askerler evet söze ne hacet...

Birazda eylenelim hep ağlamakla olmaz...

tehhhhhh tehhhhh tehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...

davulcu.jpg

Halay başı ben olurum...Çekilin ordan...
Alllahhhhh tutmayın beniiiii....:005::005:

GuL-i YaReN

Well-known member
Selamun Aleykum.
Oncelikle rabbim hayirla gidip gelmeyi nasip etsin. Hayirli tezkereler...
Gordum ki çok seveniniz var ve ben bundan sunu çikartiyorum: "Tarihci olmak kolay ama Tarihci kalmak ZOR";) Siz Tarihci kalmayi basardiniz MASALLAH.
ALLAH(c.c) yar ve yardimciniz olsun abi. Sizi çok az taniyorum hatta hiç tanimiyorum sayilir ama sizi ozlicem. (heleki konularinizi:p )
Bu arada hakkimiz yoktur ama yinede Helal olsun, sizde helal edin. :)

PS: bardak bende sizleri kameraya çekim o zaman, oynamayi sevmiyorum herkezin önunde:009: