Hekimoğlu'ndan mesaj var

Ali Said

Well-known member
58628.jpg

Risale Haber-Mide ve bağırsak rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Hekimoğlu İsmail'in (Ömer Okçu) durumu iyiye doğru gidiyor.

Babasının durumu ile ilgili Risale Haber'e konuşan oğlu Osman Okçu, tedavinin devam ettiğini, doktorların iyiye gittiğini söylediklerini belirterek, "Son durumu hastane çıkışında belli olur" dedi.

Kendisiyle sürekli görüştüğünü ifade eden Osman Okçu, "Sürekli konuşuyoruz. Zihni melekeleri yerinde. Problem yok. Ancak yaşından ve daha önce geçirmiş olduğu hastalıktan kaynaklanan fiziki bir zorluğu var. Onun dışında herhangi bir problem yok" dedi.

ZİYARETÇİ YASAĞI KONDU

Sevenlerinin sürekli aradığını, ziyarete geldiklerini hatırlatan Osman Okçu, "Türkiye'nin ve dünyanın bir çok yerinden arayan, hatta hastaneye gelenler var. Hastane ziyaretçileri o kadar çok oldu ki hastane ziyaret yasağı koymak zorunda kaldı. Bu yüzden bazen gelip de ziyaret edemeyenler burukluk yaşayabiliyor. Biz de ziyaretçi defteri koyduk. Gelenler düşüncelerini duygularını oraya yazıyor. Risale Haber aracılığıyla bunu sevenlerine duyurursanız çok seviniriz" şeklinde konuştu.

RİSALE-İ NUR DERSLERİNE HASTA YATAĞINDA DEVAM EDİYOR
Yoğun ilgiyi kendisine söylemediklerini de vurgulayan Okçu, "Zira şahsıyla ilgili bu tür ilgilerden sıkılıyor. Bize dediği şu: Ben kardeşlere dua ediyorum. Onlar da bana dua etsin" dedi.

Babasının Risale-i Nur derslerine devam ettiğini aktaran Osman Okçu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Odasında sabah-akşam Risale-i Nur'dan ders yapılıyor. Şu anda da külliyattan Asay-ı Musa'yı okuyor."