Evleneceğiniz kişide aradiğiniz özellikler nelerdir.?

EVLENECEÐÝNÝZ KÝÞÝDE ARADIÐINIZ ÖZELLÝKLER NELERDÝR.?

• ZENGÝNLÝÐÝ

Kullanılan: 0 0.0%
  • ZEKASI

• SOYU

• HÝÇBÝRÝSÝ

• Kullanılan toplam oy
    47

medahms

Well-known member
Selamün aleyküm
silahlar-sustu-hediye-devri-basladi.jpg

Evleneceğiniz kişide aradığınız özellikler nelerdir.?
Buyurun yorumlarınız.

sd530236vc4.jpg

Evleneceğiniz kişide aradığınız özellikler nelerdir.?
Buyurun yorumlarınız.

evlilik-nedir.jpg

alanur

Yeni Üye
s.a dini ve imanı olunca diğerleride olmuş olur zaten.bütün lezzetler rabbime giden yolda gizlidir allah herkesin gönlüne göre versin inş..

Tambur

Well-known member
Hiç şaşırmadım: ) Elbette imanlı olmalı dindar olmalı: )Ama nedense inançlı bayanların bir çoğu DA kendilerine göre inançları zayıf erkeklere aşık olup evlenmektedirler: ) bu sadece benim gözlemim: ) Biliyorum bu yazdıklarıma inanılmaz hayır diyenler olucak: ) belki sesli belki sessiz....EEEEE İnançlı erkeklere gelince onlarda dindar bir bayanla evlenmek isterler...Çünkü o kadınlar itaat etmeyi çok iyi bilirler,itaat etmek sünnettir.Doğrusuda budur

husnam

Yeni Üye
evine, eşine bağlı olmalı. imanı tam olmalı. evine bakabilecek ekonomik özgürlük mutlaka gerekir. bundan iyisi can sağlığı. rabbim hepimize nasip etsin böylesi eş...

HAFIZ

Well-known member
Hiç şaşırmadım: ) Elbette imanlı olmalı dindar olmalı: )Ama nedense inançlı bayanların bir çoğu DA kendilerine göre inançları zayıf erkeklere aşık olup evlenmektedirler: ) bu sadece benim gözlemim: ) Biliyorum bu yazdıklarıma inanılmaz hayır diyenler olucak: ) belki sesli belki sessiz....EEEEE İnançlı erkeklere gelince onlarda dindar bir bayanla evlenmek isterler...Çünkü o kadınlar itaat etmeyi çok iyi bilirler,itaat etmek sünnettir.Doğrusuda budur
itaat etmek farzdır

maidenur

Member
:005: evt yaa,siz bnce evlenmekte vazgeçin,çok zor bu zamanda evlilik...

Hz Muhammet (saa) şöyle buyurmuştur: “ Her kim evlenirse dininin yarısını korumuştur”

İslam dininin buyrukları doğrultusunda evlenen Müslümanlar; evlendiklerinde dinlerinin yarısını korumuş olurlarBu doğrultudan tabiiki bnim cvbım ...İMANlı olanı seçmek...

Garib

Well-known member
hepsi.. bu özelliklerin tümüne sahip bir nasibimiz var ELHAMDULİLLAH ;)
ablaaa kesinlikle sen asıksın nasıl belli allahım ya beni bole durumdan korusun yazık sana :011:lutfen birsuru yaz bayılıyorum yazdklarına yok boyle bisi Allah sizi mesut etsin ama gülmekten zor yazıyorum he supersinnn :048::021:abi super sanslııı :011::011: