Nisan 2009- Ayın Üyesi : Livza

ebrar172

Well-known member
Çok sevgili forum üyelerimiz....
Her ay paylaştığı konular
ve konuların kalitesi aldığı yorumlar vede
üyenin devamlılığı kaidesine riayet ederek...Yönetim olarak ayın üyesini seçiyoruz...Seçtiğimiz üyelerimize , ufak armağanlarımız olacaktır....Çam sakızı çoban armağanı misalince...

Bu ay forum yöneticileri arasında yapılan istişare ile Livza kardeşimiz ayın üyesi seçilmiştir...Kendisine paylaştığı faideli konular vede forumumuza harcadığı emekten dolayı tüm forum olarak teşekkür ederiz...

Tevhid yöneticileri olarak kendisini tebrik eder paylaşımlarının artarak devam etmesini temenni ederiz...

Tevhid foruma gönül veren tüm üyelerimize yönetim olarak müteşekkiriz...Selam ve Saygılarımızla....

Tevhid Forum Yönetimi.....

Livza

Well-known member
Cevap: Livza kardeşimiz ayın üyesi seçilmiştir...tebrikler...

BİR MÜSLÜMAN DİĞERİNİ SEVERSE SEVDİĞİNİ SÖYLEMELİ,BENDE SİZLERİ ALLAH RIZASI İÇİN SEVİYORUM.
gul.gif
gul.gif
gul.gif
(GÖRMESEMDE TANIMASAMDA)

allahrazio14657.gif

vera'

Well-known member

Çok sevgili forum üyelerimiz....
Her ay paylaştığı konular
ve konuların kalitesi aldığı yorumlar vede
üyenin devamlılığı kaidesine riayet ederek...Yönetim olarak ayın üyesini seçiyoruz...Seçtiğimiz üyelerimize , ufak armağanlarımız olacaktır....Çam sakızı çoban armağanı misalince...

Bu ay forum yöneticileri arasında yapılan istişare ile Livza kardeşimiz ayın üyesi seçilmiştir...Kendisine paylaştığı faideli konular vede forumumuza harcadığı emekten dolayı tüm forum olarak teşekkür ederiz...

Tevhid yöneticileri olarak kendisini tebrik eder paylaşımlarının artarak devam etmesini temenni ederiz...

Tevhid foruma gönül veren tüm üyelerimize yönetim olarak müteşekkiriz...Selam ve Saygılarımızla....

Tevhid Forum Yönetimi.....

:045::047::045:

tebrikler....

Huseyni

Müdavim

Biraz geç kaldık, hayırlı olsun. Paylaşımlarınızın devamını dileriz. Allah hakkınızda hayırlısını versin.