bana yardım edermisiniz

clodyan

Yeni Üye
selamünaliyküm, şuan bir cemat, cemiyet, yada herhangi bir tarikata bağlı değilim ve kendimi imani yönden çok zayıflamış hissediyorum. sizde biliyorsunuzki içinde bulunduğumuz ortam çok ta hoş değil. artık ben bu hal ve ortamdan kurulmak istiyorum. ne yapabilirim. nasıl hareket edebilrim. yanlız bana istihareye yat müridini görürsün demeyin lütfen çünki denemedim değil. Allah rızası için yardım edin.

Nurist

Well-known member
yanlız bana istihareye yat müridini görürsün demeyin

ve aleyküm selam,böyle bir şeyi ilk defa duydum,müridi görmek nasıl olabilir? :S
Sayın clodyan,
Rabbim "kulum bende istesin" diyor,dua ediniz,düşüncelerinizde samimi iseniz ve bunu gerçekten istiyorsanız mutlak ALLAh size yardımcınız olacaktır.Çeşitli sohbetlere katılabilirsiniz,ayrıca zikirde çok önemlidir.Tövbe ve istiğfarı da unutmayın.Dualarımız sizinle olacaktır inşallah felaha erersiniz,Allah sizi yolundan ayırmasın,Amin.

Huseyni

Müdavim
Aleykümselam clodyan kardeş, hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı olsun. Niyetiniz halis olsun, Allah size aradığınız yolu buldurur. foruma da bi göz atarsanız, derdinize ilaç olacak çok sayıda konu bulacaksınız. İnşaallah istifade edersiniz. Konularla ilgili takıldığınız yerler olursa arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Selam ve dua il.

Tövbekar1

Well-known member
öncelikle hoşgeldiniz... üyeliğiniz hayırlı olsun... karaelmas abimin de dediği gibi öncelikle niyetimiz halis olsun... gerisi gelecektir... gelecektir ama kendiliğinden değil... niyetimiz yönünde araştırma yapmamız lazımki arzu ettiğimiz doğru yolu bulalım...sitemiz yol göstericilik konusunda Allahın izniyle faydalı konularla dolup taşmakta... Allah yolunuzu ve yolumuzu açık etsin...

TeFaNi1

Well-known member
hoşgeldiniz öncelikle ihlasla Allaha yalvarın O'ndan isteyin ki size bir yol gösterici rehber gönderecekir mutlak.Rabbim cümlemizin kalplerini iman üzre sabit kılsın inşaallah.isteme konusunda ilk adımı atmışsınız ki Mevlam size bu siteyi buldurdu üyesi oldunuz inanın çok şanslısınız aile kadar sıcak samimi her türlü sıkıntınızda yanınızda olacak kardeş gibi insanların olduğu mükemmel bir ortam. Kardeşim doğru yolun ilk adımındasınız çok şükür.Mübarek olsun.

güllügönül

Well-known member
birkaç ay önce aynı boşluğa ben de düştüm. Hamdolsun şimdi çok iyiyim. Çevremde bırakın bir gurubu bir insanın yarısı bile yoktu. Tevhid le o arada tanıştım. Buradaki kardeşler çok güzel yazılar bırakıyor onları okuyorum çok iyi geliyor. Rabbimizle başbaşayız kardeşim. Gönlünüz ferah olsun inşallah. ÇOK OKUYUN.

VUSLAT

Well-known member
:gül: aleykümselam hoşgelmişsin clodyan kardeş.zaten bu forumu bulmakla aradığını bulmuşsun.yapman gereken sıkıldığında aç forumu ve ihtiyacın olan bölüme gir, zaten gerisi gelir inşaAllah.yazmak bizlerden istifade etmek senden...hayırlı olsun.:021:

kuran

Member
Vealeykumselam kardeş.Tevhide hoş geldin.Bu site yarana merhem olacaktır yeterki iman gücünü yüksek tut yani inan göreceksin zamanla arzu ettiğin hidayete ereceksin inşallah.ALLAH(cc) yar ve yardımcın olsun.Selam ve dua ile ALLAH;a emanet ol.