Insan Haklarini Israil mi yoksa Filistin mi ihlal ediyor?

hangisi? (burasi onemli degil lutfen asagidaki linke gidin! )

• israil

Kullanılan: 9 90.0%
  • hamas

Kullanılan: 1 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

GuLSerbeti

Well-known member

Gelen bir Maili aynen aliyorum yalnizca bir kelimede sansur var...
Mail yoluyla tanidiklariniza ulastirin... anketin simdiki sonuclari Avrupa nin ikiyuzlulugunu anlatmaya yetiyor... :dft005:

.....................

Italyan kanalnın yaptığı anket (insan haklar hakkında)
Kim Gazzede savaş kurallarını ihlal etti ?

1. israil kentsel alanda fosfor bombalar kullanarak (VOTE-İŞARETLENECEK)
2. Hamas sivil kadın ve çocukları kalkan olarak kullanarak
3. Her ikisi
4. Hiçbiri

birinci şıkkı işaretlenip voteye basılacak.sonuçlarına bakılırsa hiristiyan dünyası her şeyiyle yahudi ....larını destekliyorlar bizlerde bu maili tüm arkadaşlarımıza ve forum sayfalarında yayınlayalım.

link :

http://www.sondaggi.rai.it/index.php?sid=39195&lang=it

lütfen oy veriniz, arkadaşlarınızın da oy vermesini sağlayınız.

selam ve dua ile

Satuk Buðra Han

Well-known member
anket oylanmış şekilde acılıyor burdan linke tıklayınca o sorunu bi halladerseniz iyi olur oylayamadım durumsa vahim

bende tesadüfen actım başlıktan anlaşılmıyor yoksa duyarlıdır forumdaki kardeşlerimiz bu konuda

Saygılar

GuLSerbeti

Well-known member
anket oylanmış şekilde acılıyor burdan linke tıklayınca o sorunu bi halladerseniz iyi olur oylayamadım durumsa vahim

bende tesadüfen actım başlıktan anlaşılmıyor yoksa duyarlıdır forumdaki kardeşlerimiz bu konuda

Saygılar

ben daha once oylamis oldugum icin secenekleri goremiyorum, belki sizin baglanmis oldugunuz bilgisayardan daha once ankete katilim olmustur derda kardesim... bu sekilde sizde goremiyor olabilirsiniz....

anketin yapilmis oldugu dilin tamamen yabancisiyim, ankete katilim sonlandirilmis ise, ve secenekler bu sebeb ile gozukmuyorsa bilemem... ama diger kardeslerde ayni sorunu yasiyorsa anket sonuclandirilmis kanaatine varabiliriz saniyorum...

dediginiz gibi, Avrupa genelinde durumun vahim oldugu ortada... :(
Gunese gozunu kapayan, kendine gece yapar ama bunlar Herkes gozunu kapasin istiyor... Kapali gozlerin acilmasi icin dua edelim ins. Saldiri Haberlerini artik televizyonda goremiyoruz, ama oradaki kardeslerimiz kimbilir ne savaslar veriyor hala... bombalar sadece evleri yikmadi... Allah yardimcilari olsun insaAllah...

yorum yazdiginiz icin tesekkurler derda...
Allah razi olsun..

Satuk Buðra Han

Well-known member
Allah sizdende razı olsun kardeşim

Israele, con le bombe al fosforo in centri urbani

11.64%
Hamas usando civili, donne e bambini, come scudi umani
88.06%Tutti e due i contendenti
0.18%Nessuno dei due
0.02%

galiba anket hala devam ediyor sonucsa çok vahim

nuriye

Well-known member
bu anketlere inanmiyorum hep kendi oylarini önde gösteriyorlar ama yinede oylarimizi verelim safimiz belli olur bunlar ne zaman müslümanlara hak verdilerki haksiz olduklari halde hakliyiz dediler bizim bizden baska dostumuz yok.

ebrar172

Well-known member
oy vermiştik zaten...

fakat burada oy verirken laptobun azizliğine uğradım yahu...hassas ya bundaki mouseped tıklayacağım an kaydı ve haması işaretlemiş oldum...:dft005::dft005:

şimdi herkes düşünecek kim hamas dedi diye söyleyeyimde kimse merakta kalmasın...:023:

ayrıca karadeniz esprisi yapanı mahvederim ona göre...:028:

GuLSerbeti

Well-known member
S.a bu maili nasil yayacağimi şaşirdim.yetkiniz yok deniyor.bu konuda yardim lütfen.selam ve dua ile.

veAleykum esselam, Kardes asagidaki kismi oldugu gibi kopyalayin ve kendi mail adresinizi kullanarak acacaginiz yeni mail sayfasina yapistirin ve listenizdeki arkadaslariniza gonderin, site uzerinden gonderemezsiniz... Selametle...

Italyan kanalnın yaptığı anket (insan haklar hakkında)
Kim Gazzede savaş kurallarını ihlal etti ?

1. israil kentsel alanda fosfor bombalar kullanarak (VOTE-İŞARETLENECEK)
2. Hamas sivil kadın ve çocukları kalkan olarak kullanarak
3. Her ikisi
4. Hiçbiri

birinci şıkkı işaretlenip voteye basılacak.sonuçlarına bakılırsa hiristiyan dünyası her şeyiyle yahudi ....larını destekliyorlar bizlerde bu maili tüm arkadaşlarımıza ve forum sayfalarında yayınlayalım.

link :

http://www.sondaggi.rai.it/index.php?sid=39195&lang=it

lütfen oy veriniz, arkadaşlarınızın da oy vermesini sağlayınız.

selam ve dua ile

GuLSerbeti

Well-known member
oy vermiştik zaten...

fakat burada oy verirken laptobun azizliğine uğradım yahu...hassas ya bundaki mouseped tıklayacağım an kaydı ve haması işaretlemiş oldum...:dft005::dft005:

şimdi herkes düşünecek kim hamas dedi diye söyleyeyimde kimse merakta kalmasın...:023:

ayrıca karadeniz esprisi yapanı mahvederim ona göre...:028:

:) olur boyle kazalar abla, sıkmayın canınızı...:gül:
ama yazmasaydınız merak ederdim siyonist biri mi girdi acaba foruma diye..:p
Allaha'a emanet olun..