Yusuf Dedi Züleyha....

MaSaLcI_

Yeni Üye
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]
Yusuf dedi Züleyha;​
[/FONT]​

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]”Sevdim seni, seni sevdiysem, bir eşikten geçtiğimdendir. Bir kentin içine düştüğümden ve bir kenti içime düşürdüğümden. Ben ki tüm savaşlarımda hem kumandan hem neferdim. Bu yüzden seni sevdim. [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ve biliyor musun, seni sevdiysem, bütün ruhların yaratıldığı ve henüz ruhlara cesetlerin biçildiği o mecliste, senin yanında yer almış olduğumu hatıramda taşıyor olduğumdandır bu. Bunca kolay terkediyorsam varlığımı senin varlığına o şimşek parıltısı anın anısını gözbebeklerimde saklıyor oluşumdandır. [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bu kadar tanıdık buluyorsam kalbimi kalbine, o ezeli uğultuyu hala kulaklarımda taşıdığımdandır.” [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]‘’Zaman bir masal gibi geçti. Bir masal bir zamanı kendine seçti. [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]çok zordu yusuf’u görmeyen gözün züleyha’yı anlaması! [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]çok kolaydı yusuf’u görmeyen gözün züleyha’yı kınaması!” [/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]alıntı...[/FONT]

kayýp_gül

Well-known member
çok zordu yusuf’u görmeyen gözün züleyha’yı anlaması!
çok kolaydı yusuf’u görmeyen gözün züleyha’yı kınaması!”

güzel bir yazı .. teşekkürler....

ebrar172

Well-known member
teşekkürler masalcı...
bildiğim kadarıyla bu yazının sahibi Nazan Bekiroğlu hanımefendi ...
daha önce okumuştum oradan hatırlıyorum ...
selam ile...

mevt

Active member
oyy oyyy su gibi bir yazı ve anlatım..
nazan bekiroğlunun YUSUF VE ZÜLEYHAsından..
kitabı alıp okumanıızı tavsiye ederim..
tadı damağınızdan silinmez;)