Siteye Giriş Problemi - Geçiçi internet Dosyalarını silme

nur_

Active member
tevhid.gen.tr'ye her girişimde nick ve şifre soruyor,niye böyle oldu anlamadım.Rica etsem düzeltilebilir mi?:dft004:

Satuk Buðra Han

Well-known member
Cevap: rica...

benim pc cok zeki hemen hatırlıyor orda sorun yokta cıkarken pc kasıyor onu anlamadım neden oluyor sanırım kanal benim pc de bagımlılık yaptı:005:

Tarihci

Marmara Tarih

sık kullanılanlardan açıyorsanız ve cookiesler temizlenmemişse sizi hatırlamaz.

internet özelliklerinden geçmişi sil i kullanıp geçmişi ve geçici bilgilerinizi silin..

sonra www.tevhid.gen.tr adresine girip tekrar deneyin.. sitede sorun yok beni hatırla butonu çalışıyor..

Lebbeyk

Well-known member

benim pc cok zeki hemen hatırlıyor orda sorun yokta cıkarken pc kasıyor onu anlamadım neden oluyor sanırım kanal benim pc de bagımlılık yaptı:005:

....ewet derda haklısın..bağımlılık yapıyor....ilaç tedawisi deil burası direk iğne...şırıngadan çıktımı direk kana bulaşıyor...tabi pc nin kanı neyidir onu bilemem :005:

Lebbeyk

Well-known member

...yaw benim de bir ricam war.. anlamadım gitti.. ben neden geldiğimden beri resim ekleyemiyorum... her zamanki gibi imageshack i kulanıyorum başka yere ekleyebiliyorum yani aldığım url leler çalışıyor ama burda eklediğimde o gıcık kırmızı çarpı işaretiyle karşılaşıyorum... acaba bişeymi yapmam lazım...fikri olan sölesin resimlerim beklemekten kırıştı :005:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

...yaw benim de bir ricam war.. anlamadım gitti.. ben neden geldiğimden beri resim ekleyemiyorum... her zamanki gibi imageshack i kulanıyorum başka yere ekleyebiliyorum yani aldığım url leler çalışıyor ama burda eklediğimde o gıcık kırmızı çarpı işaretiyle karşılaşıyorum... acaba bişeymi yapmam lazım...fikri olan sölesin resimlerim beklemekten kırıştı :005:

nasıl anlamadım ?

nur_

Active member

Ben hala siteye girerken nick ve şifre yazıyorum.Tarihci Hocamızın dediklerini yaptım ama değişmedi:023:

Vefakar üye olmuşum bu arada.Açık söylemem gerekirse Tevhid.Gen.Tr'ye fazla bir katkım yok.Yinede teşekkürler.Nur Talebesi olamadım lakin Nur Talebeleri ile olmayı,Sizleri Allah c.c için çok seviyorum.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

Ben hala siteye girerken nick ve şifre yazıyorum.Tarihci Hocamızın dediklerini yaptım ama değişmedi:023:

Vefakar üye olmuşum bu arada.Açık söylemem gerekirse Tevhid.Gen.Tr'ye fazla bir katkım yok.Yinede teşekkürler.Nur Talebesi olamadım lakin Nur Talebeleri ile olmayı,Sizleri Allah c.c için çok seviyorum.

Geçici Internet dosyalarını ve adres geçmişini silme

Microsoft Internet Explorer, yerel bir dosyada veya önbellekte ziyaret ettiğiniz Web sayfalarının birer kopyasını oluşturur. Bu geçici Internet dosyaları, siteyi tekrar ziyaret ettiğinizde tarayıcının Web sayfalarını daha hızlı göstermesini sağlar. Internet Explorer ayrıca, Adres satırına yazılan her Web sitesi adresinin geçmişini veya günlüğünü oluşturur. Bu günlük veya geçmiş, siz yazarken Web adresleri önererek en son ziyaret edilen Web sitelerini bulmanızı sağlar.

Geçici Internet dosyalarını silmek için

1. Internet Explorer'da, Araçlar menüsünden Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
2. Genel sekmesinde, Geçici Internet Dosyaları altında, Dosyaları Sil'i tıklatın.

Internet adresi geçmişini silmek için

1. Internet Explorer'da Araçlar menüsünden Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
2. Genel sekmesinde, Geçmiş altından Geçmişi Sil'i tıklatın.

nur_

Active member
Bunda da vardır bi hayır diye düşünüyorum.

Talha Kardeşim geçmişi sildiğim halde olmuyo.Yine nick ve şifre istiyor.Benim kullanmış olduğum pc ile alakalı desem sadece Tevhid.Gen.Tr de böyle bi sorunla karşılaşıyorum.

Yinede teşekkürler.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Bunda da vardır bi hayır diye düşünüyorum.

Talha Kardeşim geçmişi sildiğim halde olmuyo.Yine nick ve şifre istiyor.Benim kullanmış olduğum pc ile alakalı desem sadece Tevhid.Gen.Tr de böyle bi sorunla karşılaşıyorum.

Yinede teşekkürler.

Yukarıda anlattıklarımı eksik yapıyoorsunuz bu nedenle sorun yaşıyorsunuz.

Butun tarayıcılarınızı ve internet pencelerelerini kapatınız.

İsterseniz herhangi bir klasörün adres kısmına istersenizde tarayıcınızın adres kısmına şu alttaki klasör adres yolunu kopyala yapıstır ile yazınız :

Adres : C:\Documents and Settings\TaLHa\Local Settings\Temporary Internet Files

TaLHa yazan kısıma sizin bilgisayarınızın kullanıcı adını yazacaksınız..

Size Temporary Internet Files adlı bir klasör açılacakdır. Bu klasör içinde internette dolasdığınız sitelere ait kalıntılar vardır.Bu klasör içindeki www.tevhid.gen.tr sitesine ait butun dosyaları silerseniz sorununuz çözülür. Eğer tarayıcılarınız açık ise kapatıp yeniden açarsanız sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şey butun adımları eksiksiz yerine getirip getirmediğinizdir..