Msnde dinlediğiniz şarkının renkli olarak gözüksün

Merih

Well-known member
Dinlediğiniz şarkının renkli olarak gözükmesi

1.Adım:
Tag ayarı yapıyoruz winampta..
Nedir tag ayarı?
Winampta şarkıyı açınca şarkıya sağ tıklıyoruz ve View Filo İnfo yazısını tıklıyoruz..Resimden daha net anlaşılacaktır:

13952679at1.jpg

2.Adım:
View File İnfo ya tıkladıktan sonra sağ taraftaki tag ayarına geliyoruz..En üstte şarkımızın ismini bir altınada sanatçının ismini yazıyoruz..Başlarınada msn plustaki renk kodlarını yerleştiriyoruz resimdeki gibi:

13816026ys3.jpg

ebrar172

Well-known member
Merih uzun zandır unutuyorum ...siz bize daha doğrusu benim gibi programlardan pek anlamayanlar biraz ders verseniz..mesela ufak ufak arasırada olsa yazsanız ve bizde şu işten biraz daha fazla anlasak...tabi size zahmet olacak ama..:rolleyes:
ama çok iyi olur ..ben aslında bir kursa başlıyacağım ama henüz sınıf dolmadı başlayamayoruz maalesef..yardımlarınızı bekliyoruz..

ebrar172

Well-known member
Merih uzun zamandır unutuyorum ...siz bize daha doğrusu benim gibi programlardan pek anlamayanlar biraz ders verseniz..mesela ufak ufak arasırada olsa yazsanız ve bizde şu işten biraz daha fazla anlasak...tabi size zahmet olacak ama..:rolleyes:
çok iyi olur ..ben aslında bir kursa başlıyacağım henüz sınıf dolmadı başlayamayoruz maalesef..yardımlarınızı bekliyoruz..