Acaba bu şekilde olmaz mı?

Abdurrahman

New member
Arkadaşlar söyliyeceğim şikayet değil belki belki meşveret... haa ne alaka, sen kimsin ki meşveret olsun demeyin ... fikrimi söylemekteki muradım, fayda düzeyinin arttırılması noktasında katkıda bulunmak... .(

Netice olaraksa; bölüm görevlileri mantığı güzel olmuş, tek kişinin yada bir iki kişinin tüm sitenin içeriğine aynı anda vakıf olması beklenemez, böyle bir tedbir işleri kolaylaştırdığı gibi fayda katsayısınıda elbette arttırabilir. Yalnız; bölüm görevlisinin dışında diğerlerine sadece o konuya konuşma izni vermek, yeni konu açtırmamak, ne kadar hikmetli, ne kadar doğru ne kadar isabetli bilmiyorum. Keşke o bölümlerde de konu açma bölümü olsaydı da görevli arkadaş o konuyu alakasız görüyorsa ya kaldırsaydı, yada biliyorsa cevap verseydi, yada bir başkasıda cevap verseydi. Yani bölüm yöneticisi o kısma yazılanları takip eden kişi olsaydı, daha fazla konu ve daha fazla cevap olmazmıydı diye düşünüyorum.. ^o) neyse; maksadımız sadece fikir teatisi idi yoksa yapılanı kırmak değil..
Kolay gelsin..

Elhâsıl: Her kim hayat-ı faniyeyi esâs maksad yapsa, zâhiren bir Cennet içinde olsa da mânen cehennemdedir ve her kim hayat-ı bâkiyeye ciddî müteveccih ise, saadet-i dâreyne mazhardır. Dünyası ne kadar fena ve sıkıntılı olsa da; Dünyasını, Cennet'in intizar salonu hükmünde gördüğü için hoş görür, tahammül eder, sabır içinde şükreder...

Sergerdan

Well-known member
Abdurrahman kardeş bir süredir forumda deilim onun için degişikliklerden haberim yok.Arkadaşlar haber verirler inş.Ama yeni konu açma sınırlaması oldugunu zannetmiyorum.Yalnız belki yeni açılan açıklamalı ve soru cevap risale-i nur bölümlerinde olabilir o da siteyi kısıtlayıcı birşey degil.Birde bir ara 1 hafta kadar foruma girilebiliyormuş ancak kimse konu açamıyor ve cevap yazamıyormuş,geçici olan o döneme denk gelmiş olabilirsiniz.

üyeliginizin ve katkılarınızın devamı temennisiyle...