Bir eleştiri/öneri

elfaz

Well-known member
Forum sizce de çok karışık değil mi ?
Çok sık girme imkanım olmuyor ama takip etmeye çalışıyorum ve her girdiğimde biraz daha istifleşmiş gibi geliyor.. Burada istifade edilmesi gereken çok değerli insanlar var. Sürekli copy-paste tarzından ziyade, kendilerinin özel katkılarını görmek bizi kendilerine duacı kılacaktır inşallah. Paylaşımlar mı kısıtlanmalı sanki ya da toparlanmaya mı gidilmeli ehil kardeşler daha iyi bilirler :)
Manevi destekten kaynaklı yapılan bir eleştiri idi, maruz görünüz..
selametle

Huseyni

Müdavim
elfaz abi misal verebilir misiniz, dersler de mi yoksa diğer konularda mı ya da anasayfanın görünümünde mi karışıklık görünüyor ?

elfaz

Well-known member
sanki önceden dersler daha fazla emek içeriyordu. şimdi kopyalanmış ve altında yorum ya var ya yok..
Bunun yanı sıra tüm forum başlıklarında çok fazla paylaşım var okunma sayıları da düşük ve de cevap yazılma sayıları da..Sanki forum olma özelliğinden ziyade blogvari bir hava hissettim..
Başlıkların altında bir dünya yazılar var, çoğu da gereksiz gibi geliyor..Bir başlığa tıklayınca boğuluyor gibi oluyor insan oradan oraya :)
Nette blogvari birçok forum var.Burada önceden çok güncel-aksiyon-emek dolu paylaşımları gördüğüm için belirtmek istedim.
Kusura bakmayın.

Livza

Well-known member
Çok sık girme imkanım olmuyor ama takip etmeye çalışıyorum ve her girdiğimde biraz daha istifleşmiş gibi geliyor.. Burada istifade edilmesi gereken çok değerli insanlar var. Sürekli copy-paste tarzından ziyade, kendilerinin özel katkılarını görmek bizi kendilerine duacı kılacaktır inşallah. Paylaşımlar mı kısıtlanmalı sanki ya da toparlanmaya mı gidilmeli ehil kardeşler daha iyi bilirler :)
selametle

Elestiriniz hakkinda dusuncelerim:bir arkadasin tavsiyesi ile forum sitesine uye oldum basta cok karisikti bisey anlamadim ..Ama takip etmeye basladikca gayet duzenli, verimli bilgilerin oldugu gorunuyor.. ozellikle risale sohbetler ve aciklamalarda kopyala yapistirdan haric abilerin sahsi fikirleride mevcut. forumun degerini yeni anlayanlardanim siz yoneticisiniz tabiki boyle dusunursunuz diyorsaniz 3 gun oncesine kadar bende normal uyeydim..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
selametle

Kıymetli elfaz;

Görüş ve düşüncelerimiz ufkumuzu açarak daha güzele adım atmamızı sağlayacaktır. Üyelerimizin isteklerine daha hızlı ve kolay cevap vermek adına daha önceden ana sayfada bulunan 400 yakın kategori ve bölümler bu karışıklığı gidermek adına yeniden önemli olan bölümlerin gösterilmesi diğerlerinin arka perdeye alınması ile sağlanmıştır. Hali hazırda sitemiz öncelik olarak Analiz derslerine önem vermektedir. Ancak bazen bu derslerin işleyişi ilgili kısımların alıntılanması ile sağlanması gerekmektedir. Bu hususta gerekli azami gayreti bizler göstermeye çalışmaktayız. Bu gibi düşünceleri değerlendirdiğimizi size belirtmek için bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Bu düşünceniz meşrevetimizce değerlendirilecek gerekli önlemler alınacaktır.