ateş ve su

TESBIHAT

Active member
ATEŞ BİR GÜN SUYU GÖRMÜŞ. HIRÇIN HIRÇIN KAYALARA VURUŞUNA VURULMUŞ. VE "GEL, SEVDALIM OL!" DEMİŞ, "MUCİZEM OL!" SU DAYANAMAMIŞ, ATIVERMİŞ KENDİNİ SICAKLIĞINA ATEŞİN. ANCAK SU BUHAR, ATEŞ İSE KÜL OLMAKTA... YA KENDİNDEN GEÇECEK, YA DA AŞKINDAN...
VE UZAK DİYARLARA AKITMIŞ KENDİNİ.
ATEŞ İSE SEVDASIYLA NİCE ORMANLAR YAKMIŞ VE AŞKIN BAZEN GİTMEK OLDUĞUNU ANLAMIŞ, BİR DE GİTMENİN YİTİRMEK OLMADIĞINI..
İŞTE O GÜN BUGÜNDÜR ATEŞ SUDAN, SU ATEŞTEN KAÇAR OLMUŞ...

T

Tarihci19

Misafir
peh peh pehhh,, Allah ateşi bizden ve kainattan evvel yarattı suyu da kainatı yaratırken yarattı, çok yaş farkları var aşık olamazlar :)

T

Tarihci19

Misafir
80 yaşında bir kadına aşık olan 20 yaşında bir delikanlı görülmüşmü hiç?? haaa demekki yaşı varmış....

T

Tarihci19

Misafir
kadının serveti için evlenen ölsünde malı mülkü bana kalsın diye düşünülerek yapılan kağıt evlilikleri haric...

T

Tarihci19

Misafir
20 yaşında bir erkeğin 80 yaşında bir kadına aşık olduğunu sen kendin gözlerinle gördün mü? aşklarına nerde nasıl şahit oldun? erkeğin niyetinin, yaşlı kadının mirası olmayacağını nerden biliyorsun?

molla_zehra

Well-known member
WALLAH BEN DE KATREMİSAL GİBİ GÖZÜMLE GÖRDÜM.KADININ SAÇLARI AKLANMIŞ.YANINDA SARMAŞ DOLAŞ GEZDİĞİ 25'LİK BİR DELİKANLI.HAKKAN NİYETİ NE OLA BİLİNMEZ ŞAYET HAYA'DAN DA EDEPTEN DE BİGANELER...

T

Tarihci19

Misafir
ben 10 -15 yaş farklarından bahsetmiyorum,, ben 20 lik erkekle 80 yaşında kadın(nene) dedim,, bunu görmedim duymadım duyan görende olduğunu sanmıyorum,, şayet siz gördüm diyorsanız erkek göründüğünden olgun kadında saçlarının ak olmasına rağmen yaşı daha genctir.. ve erkeğin niyeti kadının mirasına parasına konmak ihtimali kuvvetle muhtemeldir.. buna da zaten aşk denmez..

molla_zehra

Well-known member
KADININ YÜZÜNDE 80'E YAKIN OLDUĞUNUN EMARELERİ VARDI LAKİN DEDİĞİN DOĞRUDUR MADDİYAT İÇİN MUHABBET KURULDUĞU ÖNCELİKLİ VE BU TABİ Kİ AŞK OLAMAZ.ALLAH AKIL,İZ'AN VERE NE DİYEM..