Elif gibi yalnızım....

• Konbuyu başlatan Tarihci19
  • Başlangıç tarihi
T

Tarihci19

Misafir
Elif Gibi Yalnızım!Ne Esrem Var Ne Ötrem...
Ne beni durduran bir cezmim...
Ne bana ben katan bir Şeddem...
Ne elimi tutan bir harf...
Ne anlam katan bir harekem...

Kala kaldım sayfalar ortasında,işte böyle...
Bi okuyan bekledim bir hıfz eden belki.
Gölgesini istedim bir Dostun SEN GİBİ......

secde_gülü

Active member
çok güzell Allah cc razı olsun.Elif var fakat surelerde geçen onun yanında birde boynu bükük mim i var.tıpkı Allah cc yanında Efendimiz a.s.v gibi

T

Tarihci19

Misafir
özge ' Alıntı:
"ELİF'İN BOYNU BÜKÜK,DÜŞLERİM KELEPÇELİ;
NEDEN İDAM HÜKMÜNÜ HEP HİLAL'E KOYMUŞLAR."

ELİNE SAĞLIK TARİHCİ ABİ :)

Rja ederim kardeşim :) _________________________________________________
secde_gülü ' Alıntı:
çok güzell Allah cc razı olsun.Elif var fakat surelerde geçen onun yanında birde boynu bükük mim i var.tıpkı Allah cc yanında Efendimiz a.s.v gibi
URL]
ecmain olsun kardeşim teşekkür ederim.._________________________________________________
HayaLeT ' Alıntı:
Gölgesini istedim bir Dostun SEN GİBİ......

ah ortak beni mahcup ediyorsun ::) ;D

:) ortak bunu seni düşünerek koydum buraya :) malum neskafe bile 3 ü bir arada sen yalnız ;D ;D :D ;) :p

ebrar172

Well-known member
ben nasıl görmemişim bu şiiri çok güzel olmuş teşekkür aldı..nedense okuyunca aklıma eskilerde kalmış biri geldi sormuştum birgün çocugun olsa adını ne koyarsın diye demiştiki elif neden demiştim..tertemiz bir başlangıç olması için demişti..kulakları çınlasın.. :)

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
ben nasıl görmemişim bu şiiri çok güzel olmuş teşekkür aldı..nedense okuyunca aklıma eskilerde kalmış biri geldi sormuştum birgün çocugun olsa adını ne koyarsın diye demiştiki elif neden demiştim..tertemiz bir başlangıç olması için demişti..kulakları çınlasın.. :)

ben de teşekkür ederim,, Allah herkese tertemiz başlangıçlar nasip etsin,, öyle temiz kalmayı nasip etsin..